Prognoza pogody: Uwaga, ciagle porywisty wiatr. Lato powoli odchodzi. Ciepło tylko na południowym wschodzie

W czwartek będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami opady deszczu. Zachmurzenie umiarkowane i bez opadów jedynie na południowym wschodzie. Temperatura maksymalna od 14 do 17 st. C na zachodzie, północy i w centrum, od 20 do 25 st. C na południowym wschodzie. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 80 km/h, w górach do 100 km/h, południowo-zachodni.

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, i rozpogodzeniami zwłaszcza na zachodzie kraju. Okresami w całym, kraju opady deszczu. Temperatura minimalna od 8 do 12 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, południowo-zachodni. Porywy wiatru do 50 km/h na południu Polski, do 65 km/h w górach i na wybrzeżu.

Czytaj też: Tragedia pod Neapolem. 11-latek i jego rodzice wpadli do wulkanu!

W piątek przeważnie zachmurzenie umiarkowane. Lokalnie na północy i na południowym zachodzie okresami zachmurzenie wzrośnie do dużego i wówczas możliwe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 13 st. C na północnym wschodzie do 18 st. C na zachodzie i lokalnie na południowym zachodzie. Wiatr umiarkowany, porywisty osiągający w porywach do 50 km/h, a na wybrzeżu do 60 km/h zachodni.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 990 hPa i będzie rosnąć.

Czytaj też: Stevie Wonder: Ci, którzy nie wierzą w globalne ocieplenie „muszą być ślepi”

W Warszawie w czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 17 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie przeważnie duże i okresami opady deszczu. Temperatura minimalna 10 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni. W piątek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 16 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni. (PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here