To się nie mieści w głowie. 10-latka która urodziła dziecko była gwałcona nie tylko przez wujka. Policja wszczęła śledztwo

To się nie mieści w głowie. Okazało się, że 10-latka która urodziła dziecko była gwałcona nie tylko przez wujka/ Flickr/ pixabay
zd. ilustracyjne. To się nie mieści w głowie. Okazało się, że 10-latka która urodziła dziecko była gwałcona nie tylko przez wujka/ Flickr/ pixabay

To się nie mieści w głowie. Indyjska policja ponownie otworzyła dochodzenie w sprawie wykorzystywania seksualnego dziecka. Wszystko za sprawą otrzymanych wyników badań DNA. Do tej pory uznawano, że 10-latkę gwałcił wujek i to jego dziecko urodziła, niestety, ale okazuje się ,że gwałciciel nie był jeden.

Ta smutna historia 10-letniej dziewczynki stała się głośna na całym świecie. O tym, że zaszła w ciążę dowidziała się przypadkowo. Dziewczynka uskarżało się na ból brzucha, kiedy trafiła do szpitala, lekarze nie mogli w to uwierzyć, ale okazało się że jest w czwartym miesiącu ciąży.

Czytaj też: Kim Dzong Un: „Użyjemy broni jądrowej by zatopić Japonię i obrócić USA w popiół i ciemność!”

Rodzina dziewczynki starała się uzyskać zgodę na aborcję, jednak kolejne sądy jej odmawiały. Argumentem przeciw za każdym razem było stanowisko lekarzy, według których zabieg byłby ryzykowny dla zdrowia 10-latki. I stało się: dziecko urodziło dziecko w sierpniu.

Jak czytamy w BBC News rodzina nie akceptuje noworodkiem, i trafił on do adopcji. Wcześniej policja pobrała od noworodka próbki DNA.

Następnie porównano je z przebywającym w areszcie i czekającym na proces 40-letnim wujkiem dziewczynki, domniemanym ojcem dziecka.

Dziewczynka jednoznacznie twierdziła, że wielokrotnie ją gwałcił na przestrzeni siedmiu miesięcy.

Jak podaje brytyjski portal policjantom mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów. Sprawa wyglądała na rozwiązaną, relacja dziecka i postawa mężczyzny, bezsprzecznie pokazywał, że to on był gwałcicielem-pedofilem.

Nikt się tego nie spodziewał, ale wyniki badań DNA sprawiły, że na nowo wszczęto dochodzenie i są poszukiwani inni mężczyźni, którzy mogli wykorzystywać 10-latkę i zapłodnić ją. Historia wywołała szczególny oddźwięk w Indiach i na świecie.

Tak chore i nieludzkie zachowania w cywilizowany, świecie po prostu nie powinny mieć miejsca.

Przeczytaj też: Atak we Francji. Mężczyzna dźgając nożem krzyczał „Allahu Akbar”. Później się rozpłakał

BBC News/ Wolność24

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here