Norweski generał: „Jeśli chcemy przetrwać, musimy zniszczyć islam”. Skandynawscy wojskowi wieszczą wojnę

Źródło: patriotfires.com

Generał Odin Johannessen, dowódca norweskich sił zbrojnych nie ma złudzeń: Jeśli Europa ma przetrwać, musi zniszczyć radykalny islam. Musi być gotowa do walki. Szef szwedzkich sił zbrojnych przepowiada wojnę. 

W swym wystąpieniu dla Stowarzyszenia Wojskowych w Oslo Johanessen mówił rzeczy, których nie odważą się powiedzieć politycy. Według norweskiego generała, nadchodzi czas kiedy trzeba będzie wystąpić z bronią w ręku. Europa musi być na to gotowa, jeśli chce zachować swą kulturę i swe wartości.

Myślę, że musimy być gotowi walczyć, słowem i czynami, a jeśli zajdzie potrzeba, to także z użyciem broni, jeśli chcemy zachować nasz kraj i wartości, które wszyscy wyznajemy – powiedział Johanessen do uczestników konferencji Stowarzyszenia Wojskowych.

Zobacz też: Tak wyglądają akcje polskich najemników przeciwko ISIS. Grupa „Gniew Eufratu” opublikowała nagranie z kamery GoPro z Syrii [VIDEO]

Przywołując ostatnie ataki terrorystyczne generał stwierdził, iż Europa nie może spodziewać się. iż będzie żyła w spokoju i dobrobycie, bez bronienia swych interesów i zasad. Według niego potrzebni będą do tego znakomicie wyszkoleni i uzbrojeni żołnierze
Bez złudzeń, nie da się wygrać tej wojny bez ludzi pod bronią – powiedział generał.

To nie jedyny skandynawski wojskowy, który ma tak zdecydowana opinię na temat kryzysu w Europie. Ostatnio wyciekł tajny dokument, którego autorem jest z kolei szef szwedzkich sił zbrojnych Anders Brännström.

Pisze on do swoich podwładnych, iż mają przygotować swe jednostki do wojny w Europie, do której dojdzie w przeciągu kilku lat.

Otoczenie globalne, strategiczne decyzje, które podejmują politycy, prowadzą nas do wniosku, że w ciągu kilku lat znajdziemy się w stanie wojny – napisał Anders Brännström.
Dla Szwedów te słowa były tym bardziej szokujące, iż Szwedzi nie toczyli żadnej wojny od ponad 200 lat.

Z kolei dowódca armii szwajcarskiej André Blattmann wezwał ostatnio swych rodaków, by szkolili się i kupowali broń.

Zobacz też: Rozpoczęło się referendum ws. niepodległości Katalonii. Walki z policją i konfiskata urn wyborczych. Co tam się dzieje? [VIDEO]

12 KOMENTARZE

  1. Pewnie bym zajrzał na tę stronę ale mam już półki wysprzątane to po co mam szukać tego sprzątacza. Swoją drogą dziwię się dlaczego redakcja nie zablokuje tego gościa.

  2. Wojskowizacja to proces odwrotny do cywilizacji bo wojskowi mają dosyć ograniczone umysły ale w tym przypadku to jest zaleta.
    Umysł wojskowego który zazwyczaj mniej widzi – w tym wypadku widzi więcej (prawdy).

  3. Europę ‚jednoczy’ się pod hasłami i wg wskazań Altiero Spinellego, starego komunisty, który jawnie nawoływał (na piśmie) do zniszczenia tradycyjnych narodów europejskich i do zanegowania własności prywatnej i do zaorania kontynentu rewolucyjnymi armiami, jak za lenina.
    Tak że już wiecie, po co eurokomisarzom hordy młodych mężczyzn z Afryki, gotowych na rozkaz rżnąć białasów bez litości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here