Sensacyjne doniesienia zza oceanu! Donald Trump zrezygnuje z funkcji Prezydenta USA jeszcze tej jesieni?!

Donald Trump. / Dostawca: PAP/EPA
Donald Trump. / Dostawca: PAP/EPA

Tony Schwartz, autor biografii Donalda Trumpa pod tytułem „Art of Deal”, zapowiedział, że Prezydent USA jeszcze tej jesieni zrezygnuje z pełnienia urzędu.

Schwartz sam siebie uważa za najlepszego autora książek o biznesie. Jest on od dawna ostrym krytykiem działań Donalda Trumpa i od początku twierdzi, że jego prezydentura nie dotrwa do końca roku.

Koło zamyka się. Trump zrezygnuje i zadeklaruje swoje zwycięstwo przed Kongresem. Skuteczność tej prezydentury się zakończyła i będę szczerze zaskoczony, jeśli przetrwa ona dłużej niż do końca roku – uważa Schwartz.

Wydaje się jednak, że Schwartz będzie kolejnym skompromitowanym pisarzem, bo ciężko się spodziewać, by Donald Trump faktycznie miał w tym roku zrezygnować z pełnienia funkcji prezydenta USA.

Zobacz także: Tak to się robi! Reforma fiskalna Trumpa. Prezydent USA zapowiada „największą w historii redukcję podatków” [VIDEO]

6 KOMENTARZE

  1. psychicznie nie wytrzymałem już tego napięcia. Jestem ukraińskim pisowskim trollem zatrudnionym żeby robić zamieszanie na tym portalu.

  2. dupek nie wie jak sprzedac swoje badziewie, to pisze bzdury. Z pewnoscia obamba i dewiantka chcaca byc ,,boginia ,, zboczen ,po wyborze wykupia cale naklady , by sie delektowac horoskopowa nowina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here