Kompletna kompromitacja posła Nitrasa! Wykazał się porażającą niekompetencją lub kłamstwem. „Z uprzejmości zakładam, że nie kłamie”

Sławomir Nitras i niedźwiedź. / Źródło: Wikipedia/CC by 2.0

Jacek Hoga, prezes fundacji Ad Arma, propagującej wśród Polaków szeroki dostęp do broni, nagrał komentarz-wideo, jak mówi: specjalnie dla i z uwagi na posła Sławomira Nitrasa z Platformy Obywatelskiej.

Sławomir Nitras zamieścił 4 października na Twitterze film, w którym opowiada o tym, jak Prawo i Sprawiedliwość i Kukiz’15 zamierzają „zliberalizować” prawo do posiadania broni.

W ocenie Hogi Nitras wykazał się porażającą niekompetencją lub celowym kłamstwem. Z uprzejmości zakładam, że pan poseł nie kłamie – zaznaczył Jacek Hoga.

Zobacz także: Czego nie powiedzą Wam media głównego nurtu o strzelaninie w Las Vegas? Morderca strzelał do ludzi jak do kaczek, to była tzw. gun free zone

Jak widać z treści pana filmiku nie umie pan czytać ze zrozumieniem, co jest dość dużym problemem. A przypomnijmy, że według obecnego stanu prawnego, osoba, która ma zostać posłem, nie jest poddawana obowiązkowemu badaniom psychologicznym czy psychiatrycznym (…) Po drugie gimbaza umie używać internetu, pan najwyraźniej nie, co bardzo nam poprawiło humor – punktował Hoga.

Jak dodawał: Pana niekompetencja (Nitrasa – Red.) jest tak duża, że szkodzi pan własnej sprawie. Pomijając fakt, że należy pan do partii, która niegdyś mieniła się konserwatywno-liberalną.

Czytaj więcej: Zdrowy rozsądek Amerykanów wziął górę. Po masakrze w Las Vegas kupują broń na potęgę. „Jak mamy się obronić?”

Widocznie spodobała się panu książka Orwella „rok 1984” i uznał pan ją za instrukcję obsługi społeczeństwa, ale tak nie jest – mówił Hoga.

W dalszej części swojego nagrania Jacek Hoga merytorycznie odniósł się kolejnych bredni wypowiadanych przez posła Sławomira Nitrasa, punktując każde kolejne…minięcie się z rzeczywistością.

O jaki konkretnie filmik posła Nitrasa chodzi Jackowi Hodze? Odpowiedź poniżej:

2 KOMENTARZE

  1. Czyżby p. Nitras miał powody obawiać się o własne bezpieczeństwo. Proszę się nie obawiać bycie głupcem, nie jest wystarczającym powodem aby zostać odstrzelonym, no ale bycie kanalią to już …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here