Wyszło szydło z worka. „Wolnościowy” Kukiz: Ustawa o dostępie do broni mi się nie podoba. Powinny być trochę większe obwarowania

Paweł Kukiz. / fot. PAP/Leszek Szymański

Paweł Kukiz, lider Kukiz’15 w ostrych słowach wypowiedział się na temat zgłoszonej przez swój klub ustawy regulującej dostęp do broni. W lewackiej propagandzie jest nazywana ona „liberalizującą”, jednak te przepisy wcale nie poszerzą dostępu do broni, a jedynie go uregulują.

To jednak nie podoba się Pawłowi Kukizowi, który zapowiada autopoprawki, bo przez miesiąc nie był w Sejmie i nie wiedział, co dokładnie jest przygotowywane. Jak sie okazuje jest on przeciwny tej ustawie, bo jest zbyt „liberalizująca”.

Mnie osobiście jako strzelcowi reforma w tym kształcie nie do końca podoba – zaczął Kukiz.

Zobacz także: Kto głosuje na Kukiza? Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń

Będę domagał się złożenia autopoprawki. Zgadzam się z tym podejściem do uznaniowości, uważam, że o przyznaniu pozwolenia na broń powinien decydować samorząd. (…) Uważam, że powinny być trochę większe obwarowania – twierdzi lider Kukiz’15.

Na pewno powinien być wymóg szczegółowych badań lekarskich oraz konieczności uczestnictwa w zajęciach strzeleckich dwa razy w roku – dodawał Paweł Kukiz.

Do tej pory wolnościowi posłowie Kukiz’15 jak Jacek Wilk mogli tłumaczyć, że będą głosować za ustawą, bo reguluje ona to, co do tej pory było nieuregulowane. Teraz ciężko będzie dłużej bronić projektu Kukiz’15.

Źródło: wyborcza.pl/wolnosc24.pl

17 KOMENTARZE

 1. to całkowicie już dowodzi że „system” nam podsunął Kukiza do skanalizowania autentycznego buntu młodych przeciwko PO i III RP. Zniszczenie rodzącego się w „bulach” Ruchu Narodowego i środowiska Marszu Niepodległości to zasługa tego „antysytemowca” .
  Ile jeszcze lat będziemy się tak dawać robić w konia ??? najpierw był Wałęsa, Potem AWS a teraz Kukiz a po drodze oczywiście JKM zniechęcający skutecznie kolejne młode roczniki do polityki.

   • Anonim – to w takim razie co robi na tym portalu, na PiSowskich portalach nie ma takiej wolności? Niech wypierdala!

   • @PiSowski komunista –
    Co tu robi? Dorabia sobie parę szekli do renty pod nadzorem sturmbannfuhrera Szefernakera – nadzorcy trolli PiSowskich z ul. Nowogradzkaja. Nie tylko on jeden. Pełno tego plugastwa w sieci od 2 lat, a red. Sommer powinien wreszcie z nimi zrobić porządek na tym portalu [hasłem portalu powinno być: PiS and other communist free 🙂 ].
    A u PiSiorów na portalach zamordyzm jak za Stalina, np. u bękartów Karnowskich wpolityce.pl zakazane jest słowo Korwin-Mikke…

   • Serio? Słowo „Korwin-Mikke” jest ocenzurowane? To już na onecie jest większa wolność. Masz racje skurwysyny są wszędzie, za PO też tak było tylko, że w drugą stronę.

   • Niestety. W setkach swoich tekstów opluwali JKM, a jak się pisało komentarz w odpowiedzi na jakiś artykuł, i w komentarzu zawarło się słowo „Korwin-Mikke” czy Janusz Korwin-Mikke to automatycznie komentarz był blokowany; natomiast jeżeli pisało się TEN SAM komentarz (treść), ale pozbawiony słowa „Korwin-Mikke” to cenzura przepuszczała go!

   • O tym, że opluwają go media PiSowskie czy inne POwskie, to wiem nie od dziś. A wracając do tematu trolli, to ciężko jest ich czasami odróżnić od pożytecznych idiotów. Także albo niektóre sprzedajne mendy bez honoru nie umieją trollować, albo co jest jeszcze bardziej przerażające, naprawdę tacy imbecyle istnieją. To jest jak widać kwintesencja demokracji, żeby wygrać wybory i móc być przy korycie, trzeba zatrudniać trolli i prać mózgi różnym debilom przy pomocy telewizji.

 2. od początku mówiłem, że cały Paweł Kukiz został stworzony do rozpieprzenia powracającej do łask prawicy. To on zabrał Braunowi i Korwin-Mikkemu głosy. Dziwne, że pojawił się niemal zaraz po tym jak JKM dostał się do Europarlamentu… Z tym, że początkowo twierdziłem, że podstawili go nieświadomego, że wierzył w to, co robi, ale teraz widać jak naprawdę „śpiewa” Paweł K.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here