To jest chore. Znany biznesmen i były trener sportowy jest pedofilem – recydywistą. Uprawiał seks z 13-latką. Policja jest w posiadaniu filmów i zdjęć

Biznesmen z Poznania pedofilem, teraz miał zgwałcić 13-latke.
zdjęcie ilustracyjne
Reklama / Advertisement

Marek B. to znany policji pedofil. Biznesmena z Poznania w ubiegłym roku został skazany za seks z nieletnimi. Teraz postawiono mu kolejne zarzuty. Tym razem znaleziono u niego zdjęcia o charakterze pedofilskim. Zboczony biznesmen już ma na koncie wyrok 5 lat pozbawienia wolności. Policja jest w posiadaniu nagrania, gdzie ten zwyrodnialec uprawia seks z 13-letnią dziewczynką.

Pedofil Marek B. to znany biznesmenem z Poznania. Ma biuro podróży, a swoją sławe zawdzięcza temu, że w przeszłości był trenerem żeńskiej drużyny koszykarskiej Olimpia Poznań.

Czytaj też: „Kornik drukarz ważniejszy niż Katalończycy”. Mocne wystąpienie Dominika tarczyńskiego przed Radą Europy

Jest on bardzo dobrze znany policji. W 2016 roku został skazany za kontakty seksualne z nieletnimi.

Śledczy dotarli do szokujących informacji, że aż 12 dziewczynek padło ofiarą tego zwyrodnialca.

Policja wpadła na pomysł by zainstalować kamerę w aucie podejrzanego biznesmena, i tam zarejestrowano jak Marek B. uprawiał seks z 13-latką.

Śledztwa ujawniło, że zboczony biznesmen płacić nastolatkom za seks oraz obdarowywać je drogimi prezentami! W 2016 roku skazano go na 6 lat więzienia, ale karę obniżono do 5 lat. Teraz sprawa tego pedofila recydywisty powraca.

Zobacz też: „Wracaj do swojej pie*****ej Polski!” [VIDEO]

Jak czytamy w „Super Expressie” w jego tablecie, telefonie i komputerze śledczy znaleźli około 80 pedofilskich fotografii.

Marek B. ma ponownie stanąć przed poznańskim sądem. Obecnie śledczy próbują ustalić, z kim biznesmen wymieniał się zdjęciami pedofilskimi.

Chodzi o zdjęcia pornograficzne z małymi dziewczynkami, które B. miał na swoim komputerze. Łącznie było ich prawie 80.

Teraz policja ustala z kim pedofil Marek B. wymieniał się zdjęciami.

Przeczytaj też: Trzech zwyrodnialców brutalnie gwałciło jej córkę. Matka rzuciła się z nożem na napastników i jednego zabiła

se.pl/ fakt.pl/ Wolność24

Reklama / Advertisement