Trzech zwyrodnialców brutalnie gwałciło jej córkę. Matka rzuciła się z nożem na napastników i jednego zabiła

noz_krew_wolnosc24pl
fot. piblicdomainfoto.com

Kobieta nazywana „Lion Mama” zabiła jednego z napastników, którzy gwałcili jej córkę, dwóch pozostałych biorących udział w przestępstwie przepędziła.

Prokuratura w RPA początkowo postawiła matce zarzuty, jednak po masowych protestach postanowiła je wycofać. Tym samym „Lion Mama” została oczyszczona z zarzutu morderstwa.

W trakcie procesu kobieta sama przyznała, że dźgała napastników nożem, by chronić swoją córkę. Ostatecznie jeden z napastników został ranny, a dwóch kolejnych trafiło do szpitala.

Brutalny gwałt zbiorowy na córce kobiety miał miejsce na początku września w Qumbu na wschodzie RPA. Kobieta zainterweniowała, kiedy jej nastoletni syn nie był w stanie poradzić sobie z napastnikami, ani dodzwonić się na policję.

Sprawa wstrząsnęła całym krajem. Kobiecie postawiono zarzut zabójstwa, co wywołało liczne uliczne protest, po których teraz prokuratura wycofała się ze stawianych kobiecie zarzutów.

Zobacz także: Jest nagranie jak niania znęca się nad małą dziewczynką, a prokuratura umarza sprawę. „Załóż kamerę i pozwól, by bito dziecko dłużej. Wtedy będzie więcej dowodów”

Źródło: wprost.pl/”Independent”/sledczy24.pl

5 KOMENTARZE

  1. Bardzo dzielna kobieta. A system sądowniczy coraz bardziej się degeneruje. Dobrze przynajmniej że wycofali się ze stawiania zarzutów tej dzielnej kobiecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here