W odmętach lewackiego szaleństwa. Policjant „wiedział, albo powinien wiedzieć, albo przynajmniej powinien przewidzieć”, co grozi za żart o boczku i terrorystach

Źródło: Twitter

Policjant z Cumbrii w Wielkiej Brytanii stracił pracę za swój wpis o boczku i muzułmanach. To kolejny taki przypadek.

Ross Lister, policjant, który przez 3 lata służył w Barrow-in-Furness został zwolniony za swój wpis na Facebooku. Specjalna komisja badająca”niewłaściwe” zachowanie funkcjonariuszy orzekła, iż jego wpis mógł urazić muzułmanów.

Policjant Lister wiedział, albo mógł wiedzieć, albo chociaż mógł przewidzieć, że jego wpis jest zniewagą i obraźliwy dla muzułmanów, albo ludzi innej wiary, lub żadnej – napisała komisja uzasadniając wyrzucenie policjanta z pracy.

– Zachowanie policjanta Listera i jego opinia były tak bardzo poniżej oczekiwanych standardów, że zmuszeni jesteśmy zwolnić go bezzwłocznie.

Zobacz też: Miriam Shaded w ostrym wywiadzie o Islamie i medialnej propagandzie. „Jest sporo naiwnych Polek, które w to wierzą”

Dokładnie nie wiadomo co napisał zwolniony policjant, gdyż jego wpis po ukazaniu się został skasowany. Według dziennika Evening Mail Lister miał napisać: „Co? Owińcie ich boczkiem” – pod dyskusją o tym, jakie konsekwencje swych czynów powinni ponosić terroryści.

Szef policji w Cumbrii stwierdził, iż wpis naraził na szwank dobre imię policji całego hrabstwa. Miał też spowodować utratę zaufania mieszkańców, a zwłaszcza mniejszości etnicznych.

Policjant nie jest pierwszym, którego spotykają prześladowania z związku z boczkiem. W grudniu w więzieniu zmarł Kevin Cehan skazany na 12 miesięcy pozbawienia wolności za postawienie plastrów boczku na klamce meczetu.

W innym przypadku na 180 godzin pracy społecznej został skazany Stephen Bennet. Bennet napisał : Nie przyjeżdżaj do tego kraju i nie traktuj go jako własny. Brytania jest pierwsza.

Zobacz też: Policja tego kraju tworzy specjalną jednostkę do kontroli internetu. „Ściganie trolli to pretekst do politycznej cenzury”

2 KOMENTARZE

  1. Bo UK to prawdziwie muzułmanski kraj i tam nie wolno obrazac ich religii.
    W polsce katolickiej tez kiedys nie mozanbyło bluznic. Lata socjalizmow i sie pozmienialo….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here