„Wracaj do swojej pie*****ej Polski!” [VIDEO]

W sieci krąży nagranie jak londyński taksówkarz wściekle wymyśla polskiego rowerzystę. 

Polak zwrócił mu uwagę na to, że ten blokuje ścieżkę rowerową, czym naraził się na agresywną ripostę.

Zobacz też: W odmętach lewackiego szaleństwa. Policjant „wiedział, albo powinien wiedzieć, albo przynajmniej powinien przewidzieć”, co grozi za żart o boczku i terrorystach

Zaskoczony Polak spróbował nawiązać dialog, pytając zdenerwowanego londyńczyka, dlaczego ma wracać.

Taksówkarz odrzekł, że imigranci są tu nielegalnie i nikt ich tutaj nie chce, jednocześnie z niespotykaną szczerością zaznaczył, że nie jet rasistą, zaś czepia się po prostu wszystkich spoza Anglii, bez względu na kolor skóry.

Nagranie trafiło do Transport for London – jednostki zajmującej się nadzorem nad stołecznymi taksówkami, gdzie wywołało szok i oburzenie.

Wobec Brytyjczyka zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Poniżej nagranie z incydentu.


źródło: polish express
znowu

17 KOMENTARZE

  1. Wielki szeryf z tego Polaka i jeszcze głupio się pyta „Czy jest rasistą?” Co tu ma do rzeczy rasa w tym przypadku. Z drugiej strony Angole mają kompletnie wyprane mózgi, ich nie powinni interesować imigranci, tylko to kto jakiego jest wyznania. Jak widać, doskonale się sprawdza to co powiedział jego rodak Winston Churchill: „Na to, żeby pozbyć się z|udzeń co do demokracji, wystarczy przez pięć minut porozmawiać z przeciętnym wyborcą”

  2. Zdaje się że ten taryfiarz naruszył lokalne przepisy ruchu drogowego, i każdy dotknięty przez to wykroczenie ma prawo zaprotestować. Przepisy drogowe są ślepe na narodowość, wyznanie itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here