Jutro Gowin ogłosi powstanie nowej partii. Wiemy, kto wejdzie w jej skład. Na liście polityk Wolności

Mateusz Morawiecki, Jaroslaw Kaczynski, Jaroslaw Gowin. Foto: PAP/Stanisław Rozpędzik.

Już jutro Jarosław Gowin ogłosi powstanie nowej partii – podaje „Polska The Times”. Według informacji gazety w nowym ugrupowaniu znajdzie się wiele znanych osób.

Polska Razem rozwija się, rozszerza i to jest dobra informacja dla wszystkich zwolenników Zjednoczonej Prawicy. Będziemy nie tylko zjednoczeni, ale i szersi niż do tej pory – powiedział Gowin.

Czytaj więcej: Nowa „wolnorynkowa” partia Gowina? Zachowajmy rozum i godność człowieka. Oto, co na ten temat mówią wolnościowcy!

Polska Razem rozwija się; dołączają do nas środowiska republikańskiej i wolnorynkowej prawicy; będzie to wyraźne wzmocnienie obozu rządowego – mówił wicepremier.

To bardzo ciekawe stwierdzenie ze strony Jarosława Gowina, zważywszy na to, że w listopadowym kongresie nowej partii ma przemawiać prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Ciekawe jak na przemówienie, nawiązującego do sanacyjnych i socjalistycznych tradycji, zareagują wolnościowcy, którzy mają wejść w skład nowej partii.

Czytaj dalej i zobacz nazwiska ->

8 KOMENTARZE

    • Pseudo-wolnorynkowe jak kiedyś Tusk. Gowin i spółka będą się starali skutecznie obrzydzić ludziom wolny rynek, zresztą dokładnie tak samo jak kiedyś Tusk, Petru też się starał, ale mu nie wysz|o.

    • Anacki też taki „wolnościowiec”- karierowicz. Jak widać zależy mu tylko na pieniądzach i dla nich zdradziłby własną matkę. Im mniej takich u JKM tym lepiej

  1. Jak łatwo żydzi mogą zakładać partie.

    Jak Polacy założyli Samoobronę to naraz była fikcyjna afera gruntowa.

    I tak żydzi śmieją się Nam w twarz od 1989r.

  2. ta partia powinna się nazywać raczej „ubecja razem” bo jest to kolejny zabieg naszych okupantów mający na celu nie dopuścić nigdy do przejęcie władzy w Polsce przez wolnorynkowych patriotów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here