Poseł Giżyński znowu błyszczy erudycją. Do czego Stefanowi Niesiołowskiemu służy otwór gębowy? [VIDEO]

Źródło: VideoSejm.pl

Poseł Szymon Giżyński znów błysnął erudycją i ciętym językiem. Z mównicy sejmowej tym razem porównał posła Stefana Niesiołowskiego m.in do jamochłona, który tym samym organem spożywa i wydala.

Poseł PiS znany jest ze swych krótkich, ale barwnych i niektórym podobających się wystąpień. Być może Szymon Giżyński swą niespotykaną erudycję i poetyckie porównania zawdzięcza swym studiom i poprzedniej pracy.

Szymon Giżyński ukończył filologię polską na Uniwersytecie Śląskim, a przez lata był współwłaścicielem i redaktorem naczelnym Gazety Częstochowskiej.

Wcześniej był nawet ostatnim wojewodą częstochowskim, ale okrutny AWS przeprowadzając reformę administracyjną pozbawił go stanowiska.

Zobacz też: Poznajcie urugwajską Grodzką. Zmiennopłciowa senator/ka rozpoczyna walkę o prawną ochronę osób zmiennopłciowych i otyłych [WIDEO]

Miesiąc temu poseł błysnął oświadczając w Sejmie, że na rynku muzycznym w Niemczech pojawiły się dwa nowe zespoły: Budka Suflera i Boney M.

Tym razem kilka swych cennych uwag posła Rzeczpospolitej poświęcił Stefanowi Niesiołowskiemu porównując go do dwóch zwierząt. Teraz czekamy na błyskotliwą odpowiedź posła Niesiołowskiego.

Zobacz też: To skandal! Poseł Nowoczesnej jest zachwycony, że przegłosowano rezolucję przeciwko Polsce. Internauci są dla niego bezlitośni

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here