Premiera nowej książki Stanisława Michalkiewicza podczas Salonu Książki Historycznej w Krakowie. Od dzisiaj do soboty. Zapraszamy!

"Ameryka i egzotyka" - najnowsza książka Stanisława Michalkiewicza.

W Krakowie od 12 do 14 października odbywają się targi książki historycznej. Tegorocznemu Salonowi Książki Historycznej towarzyszy III Kongresowi Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski. Jednym z wystawców jest nasze wydawnictwo 3S Media. W bogatej ofercie znajduje się m.in. nowa książka Stanisława Michalkiewicza pt. „Ameryka i egzotyka”.

Salon Książki Historycznej odbywa się już po raz trzeci. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń wydawniczych dotyczących książek historycznych w Polsce.

Kiedy? 12-14 października 2017 r.

Godziny otwarcia:
czwartek : 11:00 – 19:00
piątek : 11:00 – 19:00
sobota : 9:00 – 16:00

Gdzie? Auditorium Maximum UJ, sala wystawowa, II piętro, ul. Krupnicza 33, Kraków.

Zobacz też::Już za miesiąc III Konferencja Wolnościowa. Nowa książka Michalkiewicza

Odwiedzający mają możliwość nabycia książek z oferty wydawnictwa 3S Media zajmującego stanowisko nr. 4. Wśród prezentowanych egzemplarzy jest najnowsza książka Stanisława Michalkiewicza „Ameryka i egzotyka”.

Co znajdziemy w najnowszej pozycji redaktora Michalkiewicza? W opisie książki czytamy: Egzotykę spotyka się również w Polsce, dlatego w najnowszym zbiorze impresji Stanisław Michalkiewicz umieścił obok wspomnień z Ameryki i Azji także elementy egzotyki krajowej; zrobił to w przekonaniu, że nie tylko dorównuje ona zagranicznej, ale w porywach nawet ją przewyższa.

Książkę można nabyć także w naszej księgarni internetowej -> sklep-niezalezna.pl

Goście Salonu Książki Historycznej, oprócz możliwości poznania oferty wydawnictw, mogą również nabyć wybrane książki, czasopisma, reprinty oraz układanki historyczne. Salon jest wyjątkowym wydarzeniem, ponieważ daje możliwość zapoznania się z wieloma nieznanymi lub niszowymi pracami historycznymi.

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here