To będzie prawdziwa „złota Polska jesień”. Piękna słoneczna pogoda i powyżej 20 stopni Celsjusza

fot. pixabay.com

Tegoroczny październik nie należy do najchłodniejszych miesięcy. Niestety jego początek przyniósł wiele opadów deszczu i porywistego wiatru.

Jednak dla tych, którzy wyczekują lepszej, cieplejszej pogody mamy dobre wiadomości. Początek drugiej połowy października, czyli pierwsze dni przyszłego tygodnia upłyną nam pod znakiem złotej polskiej jesieni.

Od poniedziałku próżno będzie szukać niskich temperatur, wiatru czy deszczu. W poniedziałek i wtorek w całym kraju temperatura ma przekraczać 20 stopni Celsjusza w najcieplejszym momencie dnia.

Najwyższe temperatury odnotowane zostaną na południu, gdzie będą one sięgać nawet 23 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej w Centrum, za to najniższe temperatury tradycyjnie na Suwalszczyźnie i Pomorzu, ale i tak w całym kraju temperatury powinny osiągać 20 stopni Celsjusza.

Druga połowa tygodnia to ochłodzenie, do kilkunastu stopni Celsjusza, jednak dalej ma się utrzymywać ładna, słoneczna pogoda.

Zobacz też: UWAGA! Tej nocy lepiej nie wychodźcie z domu. Do Polski nadciągają potężne wichury. Wydano alerty dla pięciu województw

Źródło: wmeritum.pl

1 KOMENTARZ

  1. Chlopcy, cos się Wam popieprzyło – dziś jest 30 czerwca, a nie październik. Już pare razy zauwazylem podobne wpadki. Co tam z Wami ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here