To skandal! Poseł Nowoczesnej jest zachwycony, że przegłosowano rezolucję przeciwko Polsce. Internauci są dla niego bezlitośni

Krzysztof Turkolaski jest zachwycony, że przegłosowano rezolucję RE przeciwko Polsce
Krzysztof Turkolaski cieszy się jak Rada Europy głosuje przeciw Polsce. Jest posłem Nowoczesnej/ PAP

Krzysztof Truskolaski z Nowoczesnej, ponoć polski poseł, cieszy się, z rezolucji przeciwko naszemu krajowi. W środę 11 października Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy przyjęło rezolucję w sprawie praworządności w niektórych krajach Europy, w tym Polsce. To skandaliczne zachowanie spotkało się z uzasadnioną reakcją ze strony internautów. Jesteście żałośni. Jesteście po prostu kapusiami– piszą o jego zachowaniu internauci.

Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy przyjęło w środę wieczorem rezolucję ws. praworządności w niektórych krajach Europy, w tym Polsce. Wezwało w niej pięć krajów do podjęcia działań w kierunku przywrócenia rządów prawa.

Czytaj też: Na sali było osiem procent uprawnionych. Przyjęli rezolucję przeciwko Polsce. Zdrajcy z PO i Nowoczesnej byli za

Autorem wniosku i sprawozdawcą projektu był niemiecki poseł Bernd Fabritius, wiceszef komisji prawnej i praw człowieka Zgromadzenia Parlamentarnego RE, szef Związku Wypędzonych.

Ciekawiej wypowiedzi na temat autora wniosku dał Ryszard Czarnecki.

-„I właśnie szef Związku Wypędzonych stał się ekspertem od spraw polskich. To w zasadzie samo w sobie jest komentarzem, ale też pokazuje, że część niemieckiej klasy politycznej ucieka do przodu, zamiast uderzać się w pierś za grzechy i winy Niemców wobec Polski w czasie II wojny światowej.”

-„Teraz nagle staje się prokuratorem, czy sędzią, oskarżycielem, czy nauczycielem, który poucza o sprawach demokracji i praworządności w Polsce” – powiedział Czarnecki.

Rezolucję poparli parlamentarzyści PO i Nowoczesnej, przeciwko byli posłowie PiS i Kukiz’15. Za przyjęciem dokumentu zagłosowało 42 członków Zgromadzenia, przeciwko było 9. Jednym z posłów Nowoczesnej, który głosował za przyjęciem rezolucji był Krzysztof Truskolaski, który nie krył satysfakcji z uchwalenia tego dokumentu.

Tak poseł Nowoczesnej Krzysztof Truskolaski, syn prezydenta Białegostoku cieszył się z przegłosowania rezolucję RE przeciwko Polsce.

A oto jak na ten haniebny wpis zareagowali internauci.

Przeczytaj też: Szokujące nagranie z cyrku. Niedźwiedź w szale rzucił się na tresera. Potem zadowolony jeździł sobie na rowerze [VIDEO]

Twitter/ PAP/ Wolność24

15 KOMENTARZE

  1. to porostu folksdojcze ,szuje anty polskie ,w ich interesie jest by Polska była słaba i rozszarpywana od środka ….z tego dylematu jest jedno wyjście ,to polexit

  2. Rodzinka Truskolaskich to zakały Białegostoku. Śpiochy p…lone, odkąd istnieje nowoczerstwa to nie kryją się już ze swoimi haniebnymi wybrykami. Ale żeby tylko oni…

  3. Wolnościowcy jak zwykle manipulują. Nie przeciw Polsce lecz przeciw władzom Polski, zapewniam, że to nie to samo. Łamanie prawa powinno spotkać się z potępieniem, nie uważacie kochani?

  4. Truskolaski z Nowoczesnej niedaleko spadł od starego Truskolaskiego z PO , obecnie prezydent czy inny czort w Białymstoku . To wstyd , że całe klany takich antypolaków żyją nie tylko na naszej POLSKIEJ ZIEMI , ale jeszcze obsiadają partie opluwające POLSKĘ !!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here