To nagranie wzrusza do łez. Zobacz rekcję małej dziewczynki na wiadomość, że zostanie adoptowana [VIDEO]

11-letnia dziewczynka  Tannah Butterfield ze stanu Utah nie potrafiła ukryć radości po tym, jak dowiedziała się, że zostanie adoptowana przez parę, która była jej rodziną zastępczą przez ostatnie dwa lata. Na nagraniu widzimy prawdziwy wybuch radości.

Kamera w szkole w Arizonie nagrała, radosny, emocjonalny moment, w którym dziewczynka z Utah Tannah dowiedziała się, że zostanie adoptowana na stałe przez rodzinę Fisherów.

Czytaj też: W kierunku Ziemi spada stacja kosmiczna. 100-kilogramowe elementy uderzą, ale nikt nie wie gdzie. Wydano ostrzeżenia

11-letnia Tannah Butterfield, ze szczęścia skoczyła na dyrektorkę szkoły Jackie Alexander, kiedy dowiedziała się o tej radosnej wiadomości.

Dyrektorka szkoły, oczywiście wiedziała, że panstwo Fisherowie byli dla dziewczynki rodzinną zastępczą od prawie dwóch lat.

Wiedząc jak mocne relacje Tannah nawiązała z rodzicami zastępczymi sama chciała przekazać tą radosną wiadomość.

– „Ta wspaniałą rodzinna Fisherów, którą znam od lat, walczy tak długo, aby adoptować troje dzieci, które uczęszczają do naszej placówki” – powiedziała dyrektorka Aleksander na swoim koncie na Instagramie.

– „Przykro było patrzeć na tą rodzinne jak mocno walczy o te dzieci. Zakochałam się w ich rodzinnie i wiele się od nich nauczyłam, ponieważ dalej patrzyli pozytywnie w przyszlość i walczyli o te dzieci pomimo wielu niepowodzeń i odmów” – dodała.

Zdjęcie gdzie widzimy uśmiechniętą Tannah Butterfield z siorami i braćmi
Rodzinna Fisherów w komplecie/ Facebook

Poniżej nagranie z reakcji dziewczynki.

Przeczytaj też: Lewicowcy w Europie totalnie odlecieli. „Początek na drodze do uznania zwierząt za członków rodziny”

Źródło: Daily Mail/ YouTube/ Wolność24

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here