Wstrząsające relacje seksualnej niewolnicy ISIS. „Gwałt jest konieczny, aby stać się muzułmanką”

Życie kobiety w niewoli Państwa Islamskiego to istny koszmar. Relacja jazydki w niewolili u bydlaków z ISIS pokazuje jaki horror przeżyła. Jak mówiła muzułmańskie kobiety nie mają współczucia dla seksualnych niewolnic. „Gwałt jest konieczny, aby mogła stać się muzułmanką”.

Jak czytamy w raporcie Henry Jackson Society zatytułowanym „Trafficking Terror, How Modern Slavery and Sexual Violence Fund Terrorism” jedna z oswobodzonych jazydek mówi szokującą prawdę o losie zniewolonych seksualnych niewolnic tzw. Państwa Islamskiego.

Czytaj też: Mocne słowa Cejrowskiego o seks skandalu w Hollywood i Trumpie. „To już nawet obojętne z jakiego powodu on to mówi” [VIDEO]

Bohaterka dokumentu opowiada, że kobiety pojmane przez dżihadystów ustawiane są w linii, a terroryści po kolei obmacują ich klatki piersiowe. Jeśli kobieta ma wyczuwalne piersi, zostaje oddzielona od grupy i przeznaczona do zgwałcenia przez żołnierzy Daesh.

Jak czytamy dalej na stronie henryjacksonsociety.org jeśli dziewczynka unika losu gwałconych kobiet to jedynie na krótki czas. Po trzech miesiącach ta bestialska procedura jest powtarzana.

Jak podaje bohaterka raportu, w skutek wielokrotnych gwałtów zaszła ona w ciążę. Z jej pełnego emocji opisu dowiadujemy się, że próbowała doprowadzić do poronienia, rzucając się ze schodów.

Jak mówi jazydki są gwałcone we wspólnym pokoju na oczach pozostałych. Kiedy pewnego razu próbowała uciec z niewoli, w ramach kary zgwałciło ją jednocześnie 6 mężczyzn.

Jak podkreślała ofiara Daesh, spotkane przez nią muzułmańskie kobiety nie miały współczucia dla niewolnic. Miały powiedzieć jej, że „gwałt jest konieczny, aby mogła stać się muzułmanką”.

Podobnie tłumaczyli oprawcy, kiedy pytała ich, dlaczego to robią. Mówili, że wprowadzają w życie prawo proroka Mahometa. Powszechnie wiadomo, że niewolnice mają przyciągać nowych żołnierzy w szeregi Daesh.

Wojownicy Allaha są nagradzani finansowo za „zdobycie nowych niewolnic” oraz za wszystkie dzieci, które takie kobiety urodzą „dla kalifatu”.

Liczne ofiary Państwa Islamskiego mówiły też o 27-stronicowym dokumencie, który precyzuje, w jaki sposób postępować mają bojownicy Daesh oraz jak traktować swoje seksualne niewolnice.

Jedna z zasad mówi na przykład o tym, że „niewolnica może być bita ze względu na dyscyplinę, ale nie w nagrodę albo w ramach tortur”.

Pismo mówi także, iż „niewolnica jest własnością i może zostać kupiona, sprzedana albo podarowana w prezencie. Dozwolone są stosunki seksualne z nieletnią niewolnicą, o ile jest do tego przystosowana fizycznie. Jeśli nie, można korzystać z niej na inne sposoby, ale bez stosunku”.

Jazydyzm to religia łącząca elementy islamu i chrześcijaństwa wyznawana głównie przez Kurdów, mieszkających na pograniczu Iraku.

Tutaj link do pełnego raportu Trfficking Terror

Przeczytaj też: No tego jeszcze nie grali. Otrzymała płatny urlop, by … zająć się chorym psem

Źródło: wprost.pl/ henryjacksonsociety.org/ Wolność24

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here