Wybija szambo w Hollywood. Słynny gwiazdor wśród kolejnych oskarżanych o molestowanie i ataki seksualne [WIDEO]

Ben Affleck EPA/NINA PROMMER Dostawca: PAP/EPA.
Ben Affleck EPA/NINA PROMMER Dostawca: PAP/EPA.

Afera seksualna w Hollywood zatacza coraz szersze kręgi. Kolejne osoby , w tym słynny aktor Benn Affleck oskarżane są o ataki seksualne. Media przez lata miały ukrywać postępowanie Harveya Weinsteina, największego producenta w Hollywood, oskarżanego teraz przez kilkanaście aktorek o molestowanie a nawet gwałty.

Skandal wybuchł gdy New York Times opublikował wypowiedzi trzech aktorek, które oskarżyły Weinsteina – producenta m.in takich filmów jak ” Pulp Fiction”, czy „Władca Pierścieni” o ataki na tle seksualnym.

Zobacz też: Zagranica zareagowała na klip „Niezwyciężeni”. Szeroko komentowany, miliony polubień i tysiące udostępnień. Ale są też głosy negatywne

Do nich przyłączyło się się kilkanaście innych,  w tym Angela Jolie, Gwyneth Paltrow , które potwierdziły oskarżenia, a nawet zarzuciły producentowi gwałty.

Wczoraj o molestowanie został oskarżony został Roy Price szef studiów w Amazon odpowiedzialny za produkcję wielu programów i seriali. Miał on również chronić samego Weinsteina. Amazon, który w ubiegłym roku zainwestował 4,5 mld dolarów w produkcje filmowe i telewizyjne realizował z firmami Weinsteina wiele projektów.

Amazon po pojawieniu się oskarżeń natychmiast zwolnił Pricea – Roy Price został zwolniony ze skutkiem natychmiastowym – napisał Amazon w oświadczeniu. – W tej chwili przeglądamy wszystkie projekty i produkcje realizowane z Weinstein Co. (firma Harveya Wensteina – przyp. red.)

O taki na tle seksualnym i molestowanie oskarżany jest teraz też słynny gwiazdor Ben Affleck, m.in gwiazdor filmów „Batman” i „Armagedon”, a także zdobywca Oskara za scenariusz do filmu „Buntownik z wyboru”.

Oskarżenia pojawiły się po tym jak Affleck opublikował oświadczenie potępiające Weinsteina. Wtedy głos zabrała aktorka Rose McGowan, która zarzuciła mu hipokryzję, gdyż gwiazdor doskonale wiedział o postępowaniu Weinsteina, a kolejne aktorki w tym Hilarie Burton i kobiety z branży filmowej zarzuciły aktorowi molestowanie.

Zobacz też: Mocne słowa Cejrowskiego o seks skandalu w Hollywood i Trumpie. „To już nawet obojętne z jakiego powodu on to mówi” [VIDEO]

Afera obejmuje tez amerykańskie media, które przez lata miały wiedzieć o wszystkim i ukrywać skandal. Weinstein miał opłacać milczenie aktorek i załatwiać w wielu stacjach w tym NBC porzucanie’ ‚gorącego tematu”. Śledztwo w sprawie Weinsteina przez dwoma laty prowadziła nowojorska policja, ale porzucono je z powodu „braku wystarczających dowodów”

CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ VIDEO JAK AFFLECK MOLESTUJE DZIENNIKARKĘ ->

9 KOMENTARZE

  1. Teraz jedna przed druga na wyścigi bedą się przyznawały, która była molestowana. Trzeba potępiać molestowanie ale jeszcze bardziej krzywoprzysięstwo i psucie czyjegoś dobrego imienia. Ta branża to bagno i słyszymy tylko i wyłacznie jakieś odpryski tego co sie tam wyrabia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here