Amerykańscy pediatrzy burzą mit o możliwości wyboru płci. „Gender to krzywdząca dzieci ideologia przebrana za naukę”

Stefonknee Wolscht 6-letnia dziewczynka, ojciec 7 dzieci ze swymi przybranymi rodzicami. Źródło: YouTube
Stefonknee Wolscht 6-letnia dziewczynka, ojciec 7 dzieci ze swymi przybranymi rodzicami. Źródło: YouTube

Amerykańscy pediatrzy nie mają wątpliwości. Przekonywanie, iż można wybrać płeć jest głupią i szkodliwa ideologią, mającą zgubny wpływ zwłaszcza na dzieci. 

Amerykańska Fundacja Heritage zorganizowała sympozjum pediatrów poświęcone tematyce gender i zmiennopłciowości (transgender). Michelle Cretella szefowa American College of Pediatricians nie pozostawiła suchej nitki na gender.

Według niej działania i przekazy dotyczące tego zagadnienia nie mają nic wspólnego z nauką, a są czystą ideologią.

Dotoczy to zwłaszcza dzieci, których przekonywanie, iż mogą wybrać, zmienić płeć jest dla nich niszczące i psychicznie i fizycznie.

Podawanie dzieciom hormonów blokujących ich naturalny rozwój płci ma groźne skutki zdrowotne.

Kiedy normalnemu zdrowemu dziecku podaje się hormony blokujące w czasie dojrzewania, to dokonuje się na nim chemicznej kastracji – powiedziała doktror Cretella. – Zatrzymywanie normalnego procesu dojrzewania wyrządza dzieciom wielkie szkody.

– Dojrzewanie fizyczne zgodnie ze swą naturalną płcią nie może być traktowane jako choroba i powstrzymywane. Dla dziewcząt , które nawet w wieku 16 lat poddaje się amputacji piersi kończy się to depresją, a nawet skłonnościami samobójczymi. 

Indoktrynowanie dzieci w wieku przedszkolnym kłamstwem  iż mogły zostać uwięzione w złym ciele blokuje ich normalny rozwój i całkowicie zaburza ocenę rzeczywistości i zdolności poznawcze.

Zobacz też: Kolejne postępy „postępu”. Kalifornijczycy mają do wyboru trzecią płeć – nijaką. A to nie koniec zmian

Ustalenia sympozjum pediatrów spotkały się  z ostrym atakiem środowisk LGBTQ. Organizacja „Think Progress” (Myśl Postępowo – tłum red.) zarzuciła Crettlli manipulacje i nieliczenie się z odkryciami naukowymi.

Organizacja owszem przyznaje, iż blokowanie dojrzewania i podawanie hormonów innej płci prowadzi do bezpłodności, ale celem takiej „terapii” nie jest utrzymanie zdolności rozrodczych, a zapobieżenie ciągłym zmianom fizycznym, jakie dzieci musiałby przechodzić, gdyby zdecydowały się na zmianę płci w późniejszym wieku.

Według Myśl Postępowo już półtoraroczne dzieci powinny móc decydować o swej płci. – Dzieci już wieku 18 miesięcy mogą zacząć określać aspekty swojej płci i to dzieci mają mówić rodzicom z jaką płcią się utożsamiają, a nie na odwrót – czytamy na stronie internetowej organizacji.

Zobacz też: W odmętach lewackiego szaleństwa. To prawdziwa epidemia. Politpoprawni jak sowieci usuwają krzyże i wszystko co kojarzy się z chrześcijaństwem

8 KOMENTARZE

  1. Konopna Farmacja z Poznania zajmuje się dostarczaniem znakomitych konopnych produktów czeskiej firmy Carun. Polecamy je wszystkim klientom, którzy za ważne uznają dobry stan środowiska i którzy zwyczajnie pragną czuć się ze swoim ciałem swobodnie, rześko i energicznie. Umożliwimy Ci pełnię zdrowia, zmagazynowaną dotychczas w naturze!
    Tłuszcz roślinny CBD, kannabinoid, na bazie którego wyprodukowane zostały wszystkie oferowane przez nas maści, olejki czy mydła, pochodzi najczęściej ze specjalnej odmiany konopi Cannabis Sativa. To właśnie ten gatunek zawiera najwięcej niepsychoaktywnej substancji, jaką jest CBD. Nasze produkty są tylko najwyższej jakości, potwierdzane laboratoryjnymi certyfikatami, a to dlatego, że poszczególne kwiatostany, pochodzące zawsze z ekologicznych upraw, starannie się selekcjonuje. ekstrakty konopne mają dowiedzione właściwości w blokowaniu i rozprzestrzenianiu się komórek nowotworowych  więcej na http://www.konopiafarmacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here