Amerykańscy pediatrzy burzą mit o możliwości wyboru płci. „Gender to krzywdząca dzieci ideologia przebrana za naukę”

Stefonknee Wolscht 6-letnia dziewczynka, ojciec 7 dzieci ze swymi przybranymi rodzicami. Źródło: YouTube
Zdj. ilustracyjne. Stefonknee Wolscht 6-letnia dziewczynka, ojciec 7 dzieci ze swymi przybranymi rodzicami. Źródło: YouTube
Reklama / Advertisement

Amerykańscy pediatrzy nie mają wątpliwości. Przekonywanie, iż można wybrać płeć jest głupią i szkodliwa ideologią, mającą zgubny wpływ zwłaszcza na dzieci. 

Amerykańska Fundacja Heritage zorganizowała sympozjum pediatrów poświęcone tematyce gender i zmiennopłciowości (transgender). Michelle Cretella szefowa American College of Pediatricians nie pozostawiła suchej nitki na gender.

Według niej działania i przekazy dotyczące tego zagadnienia nie mają nic wspólnego z nauką, a są czystą ideologią.

Dotoczy to zwłaszcza dzieci, których przekonywanie, iż mogą wybrać, zmienić płeć jest dla nich niszczące i psychicznie i fizycznie.

Podawanie dzieciom hormonów blokujących ich naturalny rozwój płci ma groźne skutki zdrowotne.

Kiedy normalnemu zdrowemu dziecku podaje się hormony blokujące w czasie dojrzewania, to dokonuje się na nim chemicznej kastracji – powiedziała doktror Cretella. – Zatrzymywanie normalnego procesu dojrzewania wyrządza dzieciom wielkie szkody.

– Dojrzewanie fizyczne zgodnie ze swą naturalną płcią nie może być traktowane jako choroba i powstrzymywane. Dla dziewcząt , które nawet w wieku 16 lat poddaje się amputacji piersi kończy się to depresją, a nawet skłonnościami samobójczymi. 

Indoktrynowanie dzieci w wieku przedszkolnym kłamstwem  iż mogły zostać uwięzione w złym ciele blokuje ich normalny rozwój i całkowicie zaburza ocenę rzeczywistości i zdolności poznawcze.

Zobacz też: Kolejne postępy „postępu”. Kalifornijczycy mają do wyboru trzecią płeć – nijaką. A to nie koniec zmian

Ustalenia sympozjum pediatrów spotkały się  z ostrym atakiem środowisk LGBTQ. Organizacja „Think Progress” (Myśl Postępowo – tłum red.) zarzuciła Crettlli manipulacje i nieliczenie się z odkryciami naukowymi.

Organizacja owszem przyznaje, iż blokowanie dojrzewania i podawanie hormonów innej płci prowadzi do bezpłodności, ale celem takiej „terapii” nie jest utrzymanie zdolności rozrodczych, a zapobieżenie ciągłym zmianom fizycznym, jakie dzieci musiałby przechodzić, gdyby zdecydowały się na zmianę płci w późniejszym wieku.

Według Myśl Postępowo już półtoraroczne dzieci powinny móc decydować o swej płci. – Dzieci już wieku 18 miesięcy mogą zacząć określać aspekty swojej płci i to dzieci mają mówić rodzicom z jaką płcią się utożsamiają, a nie na odwrót – czytamy na stronie internetowej organizacji.

Zobacz też: W odmętach lewackiego szaleństwa. To prawdziwa epidemia. Politpoprawni jak sowieci usuwają krzyże i wszystko co kojarzy się z chrześcijaństwem

Reklama / Advertisement