Co tam się stało? W Szwajcarii doszło do sytuacji niczym z horroru. 17-latek w morderczym szale rzucał się na przechodniów z siekierą w ręku

Szok! Uczeń napadł na nauczycielkę i kolegów z siekierą w ręku. Troje dzieci znajduje się w stanie ciężkim
zdj. ilustracyjne. foto: Flickr: Rudolf Vlček

We Flums w Szwajcarii doszło do sytuacji niczym z horroru. Młody mężczyzna rzucił się na przechodniów z siekierą, a następnie próbował uciec samochodem. Policja uspokaja, że to wydarzenie nie miało znamion ataku terrorystycznego.

Jak czytamy w Daily Mail do ataku doszło w niedzielę wieczorem. Młody człowiek wyposażony w siekierą w morderczym szale rzucił się na przechodniów nieopodal budynku miejscowej poczty.

Nastolatek zranił kilka osób a następnie ukradł samochód z pobliskiego parkingu i próbował uciec z miejsca ataku. Natychmiast  za nim ruszyła policja .

Napastnika udało się złapać, bo ten zderzył się z rowerzystą. Nastolatek uciekł z samochodu i w panice wbiegł na stację benzynową, tam również zaatakował kolejne osoby.

Policja otworzyła ogień. Rannego nastolatka zatrzymano.

Nie miał nad sobą kontroli – powiedział rzecznik lokalnej policji Bruno Metzger. Podkreślił, że sytuacja jest opanowana.

Według relacji świadków, pierwszym celem 17-latka była rodzina z małym dzieckiem. Napastnik na początku rzucił się na mężczyznę, a potem kilka razy uderzył jego żonę.

Nie wiadomo, ilu jest poszkodowanych, ani w jakim są stanie. Niewiele wiadomo także o samym napastniku. Policja podaje tylko, że to Łotysz mieszkający we Flums.

Policja podkreśla, że motywy tego niebezpiecznego człowieka dalej nie są znane. Wiadomo tylko, że atak nie miał podłoża terrorystycznego.

News24.com/ Daily Mail/RMF24/ Wolność24

Czytaj też: Mocne słowa Patryka Jakiego: Raz na zawsze przetniemy patologie. „Ludzie starsi, rodziny z dziećmi byli wywalani do piwnic jak śmieci”

Zobacz też: HIT INTERNETU. „Łowcy pedofilów” dopadli zboczeńca, który molestował 14-latkę. „Zabiorę cię do Syrii, będziesz moją żoną” [VIDEO]

Warto obejrzeć: Co to za szaleniec! Nagle zepchnął kobietę na tory stacji kolejowej. Nic nie mogła zrobić [VIDEO]

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here