Nawet własny pies olewa Macrona? Niecodzienna sytuacja w Pałacu Elizejskim przed kamerami telewizji [VIDEO]

Emannuele Macron i pies
Emannuele Macron i pies źródło: pixabay.com

Do niecodziennej sytuacji doszło w Pałacu Elizejskim. Podczas spotkania prezydenta Francji z wiceministrami jego ulubieniec, pies Nemo, postanowił wykorzystać kominek niczym drzewo na spacerze i wysikał się przy gościach. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery.

Zgodnie z tradycją fracuskiej polityki Emmanuel Macron, tak jak każdy prezydent Francji od czasów II wojny światowej, po objęciu urzędu adoptował psa. Czworonóg imieniem „Nemo” to dwuletni mieszaniec labradora z gryfonem, który został zabrany ze schroniska pod koniec sierpnia (co zapewne miało ocieplić wizerunek prezydenta).

Przeczytaj koniecznie: Czy można zostać ojco-matko-ojcem? Nowozelandka która była wcześniej Nowozelandczykiem zamierza spróbować

Od tamtej pory pies towarzyszył swojemu właścicielowi i wspierał go w jego politycznych obowiązkach. Uważni obserwatorzy francuskiego życia publicznego mogli zauważyć Nemo choćby przy witaniu i odbieraniu gości przed Pałacem Elizejskim.

Pies był obecny między innymi przy podczas spotkania Macrona z Sigmarem Gabrielem, ministrem spraw zagranicznych Niemiec.

Do niecodziennej sytuacji doszło jednak podczas niedawnego spotkania prezydenta z wiceministrami.

Podczas rozmowy oprócz polityków na sali obecny był również najsłynniejszy pies Francji. W momencie gdy prezydent tłumaczył swoim współpracownikom meandry francuskiej polityki, Nemo postanowił… pójść za potrzebą.

Pies kręcił się przez jakiś czas za plecami gości Macrona, aby po chwili skierować swe kroki w stronę kominka znajdującego się pod ścianą.

Przeczytaj koniecznie: CHAMSKIE zachowanie Teodorczyka! Co on sobie myślał?! [VIDEO]

Zastanawiałem się, co to za dźwięk. – stwierdził wiceminister ekologii, Brune Poirson.

Z kolei Julien Denormandie, minister spójności terytorialnej, dopytywał przed kamerami zdezorientowanego Macrona „Czy to się często zdarza„?.

Wywołaliście u mojego psa niecodzienne zachowanie – próbował ratować sytuację prezydent nie potrafiąc ukryć śmiechu. Poniżej nagranie tej sytuacji.

źródło: thesun.co.uk, wprost.pl


Zobacz też: Szokujące nagranie. Jako ona to przeżyła? Piorun trafia w parasolkę trzymaną przez dziecko [VIDEO]

Zobacz też: Takiego karnego jeszcze nie widzieliście! Bramkarz zdecydowanie za wcześnie cieszył się z jego obrony [WIDEO]

3 KOMENTARZE

  1. Ma zwyczaje swojego pana- skundlonego przez własną nauczycielkę i francuską bezpiekę prostaka. Swoją drogą gdyby ten pies zajął miejsce makaron’a to nie byłoby większej różnicy, chociaż nie przypomina owczarka niemieckiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here