Zboczona nauczycielka wykorzystywała 15-letnią uczennicę. Policja na tropie kolejnych ofiar [VIDEO]

Zboczona nauczycielka Jaclyn Truman wykorzystywała swoją 15-letnią uczennice.

Zboczona nauczycielka wykorzystywała swoją 15-letnią uczennice. Jaclyn Truman została oskarżona i zmuszona do rezygnacji ze stanowiska nauczyciela, gdy jej uczennica poinformowała dyrekcję, że przez dwa miesiące uprawiała seks ze swoją nauczycielką.

Jak czytamy w Daily Mail, Truman pracowała w ramach zastępstwa w Hagerty Hight School w hrabstwie Seminole na Florydzie. Później wróciła do Lake Howell Hight, gdzie była nauczycielką języka migowego.

Czytaj też: HIT INTERNETU. „Łowcy pedofilów” dopadli zboczeńca, który molestował 14-latkę. „Zabiorę cię do Syrii, będziesz moją żoną” [VIDEO]

2 października jej pracodawcy zostali poinformowani o skandalu i 30-latka straciła pracę.

Brytyjski dziennik podaje, ze 15-letnia uczennica zgłosiła na policji, że odbyła około dziesięciu kontaktów seksualnych z dwukrotnie starszą nauczycielką.  Cała ta bulwersująca sytuacja miała miejsce jeszcze podczas zastępstwa w Hagerty Hight School.

Policja informuje, że Truman współpracuje w ramach dochodzenia. Na podstawie zeznań 15-latki kobieta została tymczasowo aresztowana. Wyznaczono kaucję w wysokości 40 tysięcy dolarów.

Rzecznik prasowy biura Szeryf Bob Kealing powiedział: -„W klasie szkolnej , dziecko ma się czuć bezpiecznie, tego się spodziewasz, ma to być bezpieczna strefa dla dziecka, a zamiast tego zaufanie dzieci w tej szkole zostało naruszone”.

Służby nie wykluczają, że były także inne ofiary nadużyć seksualnych stosowanych przez tę niewyżytą kobietę.

Daily Mail/ Wprost/ Wolność24

Czytaj też: Mocne słowa Patryka Jakiego: Raz na zawsze przetniemy patologie. „Ludzie starsi, rodziny z dziećmi byli wywalani do piwnic jak śmieci”

Zobacz też: HIT INTERNETU. „Łowcy pedofilów” dopadli zboczeńca, który molestował 14-latkę. „Zabiorę cię do Syrii, będziesz moją żoną” [VIDEO]

Warto obejrzeć: Co to za szaleniec! Nagle zepchnął kobietę na tory stacji kolejowej. Nic nie mogła zrobić [VIDEO]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here