Mamy w Polsce 200 tysięcy czarnoprochowej broni w rękach obywateli i nie ma żadnego zagrożenia. Zobacz, jak Artur Jabłoński z „Wolności” rozwala lewackie mity [VIDEO]

zdj. ilustrowane/ fotoFlickr: Guy Sagi

Artur Jabłoński opublikował na Facebooku fragment wywiadu video, w którym rozwala lewackie mity na temat rzekomego zagrożenia, jakie wywołałoby przyznanie Polakom prawa do posiadania broni. Warto to zobaczyć.

Jabłoński to przedsiębiorca, instruktor, sędzia strzelecki, kolekcjoner broni, członek zarządu Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni i członek zarządu partii Wolność. Jest jednym z głównych rzeczników obywatelskiego prawa do posiadania przez Polaków i człowiekiem, który zawzięcie tępi rozpowszechniane przez media i policję mity.

Zobacz też: Jabłoński mocno o prawie do broni na otwarciu Centrum Wolności: „Próbuje nam się wmówić , że jesteśmy bandą nieodpowiedzialnych ludzi” [VIDEO]

Tym razem w wywiadzie jako argument wykorzystał fakt, że w rękach Polaków jest już 200 tys. sztuk broni czarnoprochowej i nie są to – jak mówi w rozmowie – „pistolety z których Rumcajs strzelał żołędziami”, tylko broń którą Amerykanie wytępili niemal wszystkie bizony na terytorium USA. Wszystkie argumenty dziennikarski zostały obalone jeden po drugim.

Zobacz też: To nie mieści się w głowie! Kobieta zgwałcona w biały dzień na chodniku. Przechodnie nie pomogli – woleli filmować [VIDEO]

Czytaj też: Sukkub w ludzkiej skórze. Zamordowała w seksualnej ekstazie 14 osób. „To jest jak orgazm”. Przechowywała u siebie zdjęcia swoich zmasakrowanych ofiar [VIDEO]

4 KOMENTARZE

 1. Prawo do obrony życia i mienia to podstwowe prawo obywateli. Jak można liczyć na państwo w tym względzie pokazała historia II Rzeczpospolitej. Gdyby w 1939 roku większość Polaków miało broń i amunicję Niemcy i Rosjanie nigdy by nas nie podbili, nie byłoby też rzezi Wołyńskiej, holokaustu. Posiadanie broni to niezastępowalny niczym element ludzkiej wolności i godności.

 2. Szwecja – 80 zabójstw rocznie.
  Polska – 300 zabójstw rocznie
  Niemcy – 700 zabójstw rocznie
  Francja – 750 zabójstw rocnie
  Teksas – 1300 zabójstw rocznie

 3. Nie ma żadnego zagrożenia, ja mam arsenał i do nikogo strzelać nie zamierzam. Nie będę się tu wypowiadał na temat broni, jeżeli ktoś jest zainteresowany to niech idzie na strzelnice, tam instruktor go wszystkiego nauczy.
  Powiem tylko, że każdy powinien mieć prawo do obrony, nie żyjemy w dziczy, (choć tego nie jestem do końca pewny), każdy normalny dorosły c2łowiek wie co to jest broń i do czego służy, broń – jak sama nazwa wskazuje, służy do obrony, a nie do ataku. Lewaki mają tzw. hoplofobię – paniczny strach przed bronią palną i uzbrojeniem – to można leczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here