PiS nie popełni samobójstwa. Nikt nie ma szans z panią Beatą

Beata Szydło i Jarosław Kaczyński. Foto: PAP/Radek Pietruszka
Reklama / Advertisement

Wicemarszałek Sejmu, szef parlamentarnego klubu Prawa i Sprawiedliwości oświadczył na antenie Radia Kraków, że premier Beata Szydło nadal będzie sprawowała swój urząd.

Terlecki wypowiadając się na radiowej antenie powiedział, że prawdopodobnie w połowie listopada władze partii przeanalizują obecną polityczną sytuację oraz dokonania poszczególnych ministrów i podejmą kroki co do zmian w rządzie.

Czytaj też: Szykuje się rekonstrukcja rządu. Wiemy kogo wymieni Kaczyński. Nowego ministra wybierze Andrzej Duda

Spotkanie władz partii jest przewidziane na następny tydzień w Warszawie.

Wicemarszałek jednocześnie uchylił się od odpowiedzi na temat, o skalę zmian w rządzie, zaznaczył tylko, że pozycja premier jest niezagrożona.

Komentarz:
Wszystkie spekulacje dotyczące zmian na stanowisku premier, są tylko medialnymi wydmuszkami. Popularność pani premier i jej społeczny odbiór jako osoby poważnej, nieuwikłanej w żadne skandale czynią ją osobą nie do ruszenia. Do tego dochodzą sukcesy rządu, którym kieruje. Jakakolwiek zmiana na stanowisku premiera, była tylko strzeleniem sobie w stopę, zwłaszcza jeśli premierem miałby zostać bardzo niepopularny Jarosław Kaczyński.

Zobacz też: Amerykańskie drony śledziły UFO w Afganistanie? Spiskowe teorie po dziwnym nagraniu w sieci. „Atak wiązką energii” [VIDEO]

Zobacz też: Koszmar na drodze! Motocyklista wpada prosto na wózek widłowy. „Nie miał najmniejszych szans” [VIDEO]

Czytaj też: Spora sumka za „seks”. Zobacz ile żąda Pawłowicz od Owsiaka

Reklama / Advertisement