Nie tylko knury. Oszustwa, seks i rasizm. Mariah Carey to pierwsza kobieta oskarżana w wielkim skandalu

Piosenkarka Mariah Carey jest pierwszą kobietą oskarżaną w wielkim seks skandalu, który rozpoczął się w Hollywood i przetacza się przez świat. Szef jej ochrony zarzuca jej oszustwo, czyny lubieżne i rasistowskie traktowanie.

Michael Anello szef ochrony Mariah Carey złożył przeciwko niej pozwy do sądu.

Piosenkarka miała oszukać go na 200 tysięcy dolarów, których nie wypłaciła mu za należne usługi. Ponadto miała się dopuszczać wobec niego lubieżnych czynów i rasistowskiego traktowania.

Według ochroniarza, gwiazda pop poniżała go przy pracownikach – wyzywała go od nazistów, białych rasistów, członków Ku Klux Klanu.

Jak pisze w pozwie,  Carey się również przed nim obnażała. Kiedy ochraniał ją osobiście, miała też tak aranżować codzienne sytuacje, by był zmuszony oglądać ją jak kopuluje.

Obecnie trwa przerwa w rozprawie. Prawnicy piosenkarki mają pracować nad zawarciem ugody. Carey miałaby wypłacić nie tylko należną za ochronę zapłatę, ale tez finansowo zadośćuczynić moralnym stratom jakie poniósł oglądając kopulującą Carey.

Gwiazda była wielką wielbicielka Obamy, a także jego faworytą. Śpiewała mu na inauguracji prezydenckiej i zbierała dla niego pieniądze w czasie drugiej kampanii wyborczej. Specjalnie dla niego napisała też piosenkę po jego reelekcji w 2012 roku. Carey jest pierwszą kobietą publicznie oskarżaną w wielkiej seks aferze, która wybuchła w Hollywood i rozlewa się już niemal na cały świat.

W październiku 13 kobiet zarzuciło potężnemu producentowi filmowemu Harveyowi Weinsteinowi, którego reżyser Andrzej Żuławski określił jako największego knura Hollywood, napastowanie seksualne.

Do nich przyłączyło się kilkadziesiąt innych kobiet oskarżając go m.in. o gwałty. Inne osoby ośmielone tym zaczęły stawiać zarzuty kolejnym ludziom z branży filmowej – m.n. gwieździe „House of Cards” Kevinowi Spacey, którego oskarża się o pedofilię i próby gwałcenia młodych chłopców.

Zobacz też: To go dobije! Kolejne kobiety oskarżają Romana Polańskiego o molestowanie seksualne. Jedna z nich twierdzi, że padła jego ofiarą w wieku 9 lat

Skandal szybko wyszedł poza sfery filmowe. Ujawniane zostają przypadki obleśnych zachowań i napastowań dokonywanych przez członków Parlamentu Europejskiego. Wpływy i pozycje tracą oskarżani o seks występki politycy w Wielkiej Brytanii, co prowadzi m. in. do dymisji w gabinecie Teresy May.

Wiele zaczyna wskazywać, iż te zachowania, lubieżne postępowanie a nawet gwałty, to nie pojedyncze, izolowane wypadki, ale norma wśród elit władzy i przemysłu rozrywkowego.

Obleśne procedery miały trwać dziesiątki lat, ale albo były tuszowane, albo ofiary bały się występować przeciwko wpływowym członkom establishmentu. Tama jednak pękła i praktycznie każdego dnia dowiadujemy się nowych faktów z życia wyższych sfer.

Zobacz też: Nowe, sensacyjne wątki afery seksualnej. Agenci Mossadu, detektywi i dziennikarze pracowali dla hollywoodzkiego knura. Pomagali Weinsteinowi tuszować jego sprawki

2 KOMENTARZE

  1. a ja myślę, że to jest takie trochę… no moda. U mnie w pracy też takie rzeczy się zdarzają. Ludzie… mógł nie patrzeć, albo rozwiązać kontrakt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here