Najpopularniejsza kreskówka świata naśmiewa się z prezesa Kaczyńskiego? „W d***e mam nasze porozumienie, jesteś polskim karłem!” [VIDEO]

South Park o Polsce, polskim rządzie. NAśwmiewa się z Kaczyńskiego i jego wzrostu
Popularna kreskówka dla dorosłych South Park wyśmiewa Jarosława Kaczyńskiego/ YouTube: Comedy Central
Reklama / Advertisement

Prezes Jarosław Kaczyński został obrażony przez popularny amerykanki serial? W najnowszym odcinku animowanego serialu „Miasteczko South Park” pojawia się polski wątek. Kreskówkowy Donald Trump (Mr Garisson) rozmawia przez telefon z osobą rządząca Polską. Nie wymienia nikogo z nazwiska czy funkcji, ale stwierdzenie „polski karzeł” mocno sugeruje o kogo może chodzić.

„Miasteczko South Park” to popularny, słynący z wulgarnego języka i poczucia humoru, serial animowany.

Wyśmiewający obłudę polityków, celebrytów, hipokryzję i bezlitośnie piętnuję ludzka głupotę czy polityczna poprawność. Trzeba dodać, że zazwyczaj twórcy skupiają się na amerykańskim podwórku. Tym, razem było inaczej.

Czytaj też: Polka zgwałcona w Rimini i jej pobity partner przedstawili swój stan zdrowia. Dzisiaj zapadnie wyrok dla herszta bandy, Kongijczyka Butungu

Scena, która zainteresowała polskich widzów popularnego animowanego serialu, ma miejsce w Gabinecie Owalnym w Białym Domu.

Jej bohaterem jest Mr. Garrison, który wzorem Donalda Trumpa zrobił w serialu niespodziewaną karierę polityczną i wbrew własnej woli stał się prezydentem.

Przywódca Stanów Zjednoczonych rozmawia przez telefon z przywódcą Polski. Co prawda osoba z którą rozmawia Garrison-Trump nie została wymieniona z nazwiska, czy funkcji jednak polscy widzowie domyślają się kogo chodzi.

Oto jak wyglądała rozmowa przywódcy USA z polskim przywódcą.

– Aha. Taa, rozumiem o czym mówisz pedale – mówi przez telefon Mr Garrison.

– A ty powinieneś zrozumieć, jak będą ci smakować moje jaja, kiedy twój kraj zacznie potrzebować pieniędzy – kontynuuje.

– W d*pie mam nasze porozumienie, jesteś polskim karłem – kończy krótką scenkę prezydent, energicznie rzucając słuchawką.

Ten krótki klip (12 sek.) przedstawia scenkę z odcinka 7 sezonu 21, który już pojawił się na portalu Youtube. Całość dostępna jest na stronie South Park Studios.

Przeczytaj też: Czy spotkanie Trump – Putin się odbędzie? Coraz więcej wątpliwości. Sprzeczne informacje Białego Domu i Kremla

YouTube/wp.pl/Wolność24

Reklama / Advertisement