Jarosław Kaczyński: To ja wymyśliłem program 500+

Kaczyński PiS
Jarosław Kaczyński - prezes PiS. / fot. PAP

Jarosław Kaczyński przyznał, że to on jest autorem pomysłu programu 500+.

„Wiadomosci”, flagowy program informacyjny TVP poświęcił dzisiejsze wydanie sukcesom rządów PiS, a właściwie dominującej roli Jarosława Kaczyńskiego w przeprowadzeniu reform naszego państwa.

W końcówce ‚Wiadomości” najważniejsza twarz tego programu, red. Danuta Holecka przeprowadziła wywiad z najbardziej wpływowym polskim politykiem.

Czytaj też: Prokuratura odmawia wszczęcia śledztwa ws. słów Kaczyńskiego. Opozycję można nazywać „zdradzieckimi mordami” i „kanaliami” byle nie wskazywać konkretnych osób

Podczas tego programu Jarosław Kaczyński przyznał się, że to on jest autorem programu 500+, który stworzył i doprecyzował.

Kaczyński też i za to należy mu się uznanie, przyznał, że sama koncepcja płacenia na dzieci jest autorstwa prof. Rybińskiego, który podczas pewnej kolacji w Krakowie rzucił pomysł 1000 zł na każde dziecko.

Czytaj też: „Mój syn mógłby być premierem”. Te słowa Kornela Morawieckiego nie spodobają się niektórym w PiS

Podczas programu ex-premier za najważniejszy sukces uznał, że udało się przekonać Polaków, iż Polskę można zmienić, że to, co wydawało się niemożliwe, można przekuć na możliwe. W efekcie po 2 latach okazało się, że jesteśmy znacznie bogatsi niż byliśmy, ponieważ skończyło się marnotrawstwo i rozkradanie publicznych pieniędzy.

Lider rządzącej partii powiedział, że teraz najważniejszym zadaniem jest program Mieszkanie+ oraz uwolnienie Polaków z kredytowej niewoli.

Źródło: TVP1

8 KOMENTARZE

 1. „W efekcie po 2 latach okazało się, że jesteśmy znacznie bogatsi niż byliśmy, ponieważ skończyło się marnotrawstwo i rozkradanie publicznych pieniędzy.” – geniusz debilizmu – karakan.

 2. Gość nie zna języków obcych, nie podróżuje po świecie, siedzi całe życie w Polsce na garnuszku podatników, nic wartościowego nie napisał,niczego się nie dorobił, całą wiedzę o świecie i ekonomii czerpie z własnych doświadczeń z komuny, jedyne co mu się udało to podczepienie pod magdalenkowy układ.
  Na koniec chwali się, że demoralizuje swój naród na jego koszt.
  Mentalność na poziomie podrzędnego sekretarza PZPR.
  Nie ma nawet jak go porównać z taki Trumpem…

  • 10/10… ale…
   Kaczyński nie jest podczepiony pod okrągłostołowy układ. On jest najtwardszym rdzeniem tego układu. Przecież on ze swoim nieświętej pamięci braciszkiem (długo jeszcze truchło tego parszywego zdrajcy będzie zasmradzało Wawel?) byli osobiści przez towarzysza generała Kiszczaka zapraszani do Magdalenki i okrągłego stołu – i to z jego nominacji Karakan pełni obowiązki „prawicy” w PRL-bis ku uciesze i radości najciemniejszego luda.

  • Wilk też bierze; dziwne żeby nie brał jak dawają. Obaj są monarchistami, a biorą udział w demokratycznych wyborach – to jest dopiero SKANDAL 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here