Gdy zobaczył rachunek za przejazd nie wytrzymał. Rzucił się na kierowcę taksówki i dźgał go nożem

Gdy zobaczył rachunek za przejazd nie wytrzymał. Rzucił się na kierowce taksówki i dźgnął go 9 razy nożem.
Gdy zobaczył rachunek za przejazd nie wytrzymał. Rzucił się na kierowce taksówki i dźgnął go 9 razy nożem./ pixabay/ Flickr

Gdy zobaczył rachunek za przejazd nie wytrzymał. Kierowca taksówki w Manchesterze został 9 razy dźgnięty nożem przez pasażera, który wpadł w furię gdy dowiedział się ile ma zapłacić za kurs. Taksówkarz przebywa obecnie w miejskim szpitalu w stanie ciężkim. Policja jest na tropie tego bandyty.

Jak czytamy w The Guardian w Manchesterze doszło do brutalnego ataku na kierowcę taksówki.

42-letni taksówkarz po otrzymaniu 9 ciosów nożem od swojego pasażera, wydostał się z pojazdu i błagał o pomoc waląc w drzwi jednego z domów przy Ruskin Avenue, po czym stracił przytomność.

Czytaj też: Wojna coraz bliżej? Armia USA nagle złagodziła zasady werbunku. Biorą teraz wszystkich jak leci

Jak informuje brytyjska Policja mężczyzna, który zaatakował taksówkarza, został przez niego przewieziony z restauracji przy Dickenson Road.

Gdy klient zobaczył rachunek za przejazd, rozpętała się awantura. W jej trakcie pasażer dźgnął bezbronnego kierowcę 9 razy nożem.

Cały czas trwa poszukiwanie sprawcy ataku. Kierowca opisał go jako „białego, szczupłego mężczyznę w wieku dwudziestu paru lat”.

Geoff Machent detektyw z policji w Manchesterze powiedział:

-„To był odrażający atak na bezbronnego mężczyznę, który wykonywał swoją pracę i świadczył usługi w sferze publicznej. Prowadzimy obecnie śledztwo w tej sprawie.”

-„Wiemy, że napastnik został przewieziony przez taksówkarza z restauracji przy Dickenson Road do Ruskin Avenue, gdzie przeprowadził atak.”

-„Całe szczęście obrażenia odniesione przez taksówkarza nie zagrażają życiu, jednak jest on w ciężkim stanie i niewiele brakowało, a śledztwo dotyczyłoby morderstwa.”

Policja zabezpiecza miejsce napadu na kierowcę taksówki

Brytyjska policja cały czas szuka świadków tego zdarzenia.

Przeczytaj też: Szykują się rewolucyjne zmiany w pracach Sejmu. W końcu nie będzie pustej sali obrad?

The Guardian/ polishexpress/ Wolność24

Reklama / Advertisement

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here