Skandal z byłym prezydent USA Georgem Bushem seniorem. Ta kobieta oskarża go o molestowanie. „On złapał mnie za tyłek” [VIDEO]

George Bush oskarżony przez młodą kobietę o molestowanie.
George Bush senior i Roslyn Corrigan/ PAP/ Facebook

Skandal obyczajowy z byłym prezydent USA George Bushem seniorem. Rosyln Corrigan, twierdzi, że w 2003 roku, podczas sesji zdjęciowej z Georgem Bushem seniorem w biurze CIA w Woodlands, został ofiarą molestowania. Jak twierdzi były prezydent złapał ją za pośladki. Bush senior miał wtedy 79 lat.

30 letnia dzisiaj Corrigan relacjonuje, że do zdarzenia doszło w 2003 roku. Kobieta miała wówczas 16 lat i uczestniczyła w sesji zdjęciowej, która odbywała się w biurze CIA w Woodlands, gdzie pracował jej ojciec. Corrigan pozowała do zdjęcia z Georgem Bushem seniorem.

Czytaj też: [VIDEO] Odmłodzona Pyta.pl z Marszu Niepodległości, KOD i Antify. Złapali żonę byłego prezydenta i kandydata na prezydenta PO. Lewacy jak zwykle zaatakowała satyryków

Kobieta twierdzi, że 79-letni wówczas były prezydent Stanów Zjednoczonych dotykał jej pośladków. Jak czytamy w brytyjskim Daily Mail młoda kobieta była tym faktem absolutnie zszokowana.

– „Nie wiedziałam co powiedzieć, byłam wtedy jeszcze dzieckiem. Nie zareagowałam. Co miałam zrobić? Powiedzieć prezydentowi USA „hej, stary, nie łap mnie w ten sposób?” – tłumaczy się Corrigan.

„Gdy robiliśmy sobie zdjęcie on złapał mnie za pośladki. On złapał mnie za mój tyłek” – dodała Rosyln Corrigan.

„Tak, złapał mnie, kiedy robili zdjęcie. Złapał mnie za tyłek. A ja pomyślałam, sobie na to: „O mój boże, to są jakieś żarty?”

„Byłam strasznie wkurzona, ale co miałam zrobić? To w końcu był prezydent USA. Co niby miałem zrobić?” – dodała na koniec.

Jednak przypomnijmy, że Corrigan to nie jedyna kobieta, która oskarża Busha, że była przez niego molestowana.

Wcześniej podobne zarzuty w jego kierunku kierowała aktorka Heather Lynn, która twierdziła, że były prezydent obmacywał ją, oraz pisarka Christina Baker Kline. W obu przypadkach do skandalicznych sytuacji miało dojść właśnie podczas robienia wspólnych fotografii.

I tutaj dochodzimy do bardzo nieprzekonujacego tłumaczenia tego zachowania prze rzecznika Georga Busha seniora Jim McGarth. Twierdził on, że były prezydent „nie ma w swojej naturze, by z premedytacją krzywdzić ludzi”.

Dodawał on również, że Bush przeprasza wszystkich, którzy uczestniczyli w sesjach zdjęciowych z jego udziałem i poczuli się urażeni jego zachowaniem.

Rzecznik nieporadnie dodaje, że „czasami prezydent obejmował kobiety w dolnej części ciała, ale miało to wyłącznie charakter przyjaznego gestu”, który miał rozładowywać napięcie.

Dodatkową okolicznością łagodzącą miał być również fakt, iż Bush poruszał się na wózku inwalidzkim, a z powodu niedowładu jednej z rąk… kończyna sama opadała mu w dół.

Przeczytaj też: [VIDEO] Tommy Robinson vs Antifa w Warszawie. Było gorąco. Marsz Niepodległości i marsz antyfaszystów oczami brytyjskiego narodowca

Daily Mail/ Wprost/ Wolność24

 

4 KOMENTARZE

  1. Oczywiste pomówienia. Jedna osoba oskarża, dowodem są tylko jej słowa. Żadnych świadków, zdjęć… Nic. Każdego można tak załatwić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here