[VIDEO] Odmłodzona Pyta.pl z Marszu Niepodległości, KOD i Antify. Złapali żonę byłego prezydenta i kandydata na prezydenta PO. Lewacy jak zwykle zaatakowała satyryków

Pyta pl fot Facebook

Pyta.pl w składzie złożonym z młodszych, i mniej rozpoznawalnych reporterów, postanowiła pokazać internautom jak wyglądały obchody 11 listopada w Warszawie. Tym razem było bardziej merytorycznie i mniej chamsko. Widzowie muszą sami ocenić czy jest to dobry pomysł na kontunuowanie programu satyrycznego.

Na marszu KOD jedna ze zgromadzonych emerytek okazała się żona prezydenta Komorowskiego, Anna Komorowska. Komorowska stwierdziła, że twarze uczestników Marszu Niepodległości świadczą o tym, że są oni daleko od Boga.

Pani Komorowska musi skądś wiedzieć, może z doświadczenia, że uroda determinuje relacje z Panem Bogiem. Muszą to być ciekawe doświadczenia.

Na tle wypowiedzi Pierwszej Damy – emerytki, wypowiedź złapanego później kandydata PO na prezydenta Warszawy, była niezwykle bezbarwna.

Nestor „Gazety Wyborczej” Seweryn Blumstain stwierdził, że ONR i Ruch Narodowy to postfaszystowska, zbrodnicza organizacja, najgorsza twarz Polski. Według lewicowego publicysty nacjonaliści bili i dalej biją Żydów z pobudek rasistowskich, a MW i ONR tworzą atmosferę ksenofobicznej Polski, nawołują do bicia poprzez skandowanie „raz sierpem i młotem czerwoną hołotę”.

Rozmawiający z reporterami Pyty zwolennicy KOD potwierdzali spadek frekwencji i zapału zwolenników KOD. Widać też było, że Piotr S. stał się oficjalnym męczennikiem groteskowej opozycji. Zdaniem emerytów z groteskowej opozycji PiS, szerząc nienawiść, rozbija rodziny.

Podczas kolejnego zgromadzenia, demonstracji Antify, antyfaszyści usiłowali zastraszyć reporterów Pyty, zakazywali im nagrywania i wyrzucali ich ze zgromadzenia. W pewnym momencie doszło do ataku antyfaszystów na reporterów satyrycznego programu.

Antyfaszyści nawoływali do walki z homofobią, rasizmem, ksenofobia, faszyzmem. Lider partii Razem Adrian Zandberg stwierdził, że skrajna prawica pasożytuje na frustracji obywateli i obojętności społeczeństwa. Zandberg konsekwentnie nie chwał potępić aktów agresji ze strony antyfaszystów.

Działacze Antify nie chcieli gadać z reporterami, odsyłali ich do swojego rzecznika prasowego, który im się jednak gdzieś po drodze zgubił. Inny antyfaszyści uciekali bojąc się rozmawiać z reporterem. Zdaniem uczestników lewicowego marszu z faszyzmem możemy walczyć świadomością klasową, bo prawica i centrum od wieków dręczą proletariat.

Pyta.pl na marszu antyfaszystów zauważyła, że Antifa jest „anty Fa”, a pyta jest „pro Fa” po czym reporter Pyty zaprezentował mydełko Fa. Postronni obserwatorzy marszu antyfaszystów nazywali Antifę faszystami i „je…mi brudasami”.

Uczestnicy lewicowego marszu konsekwentnie głosi stare komunistyczne komunały o walce klasowej, oraz nowe o walce z seksistowskimi żartami. Jeden z działaczy Antify zadeklarował, że pochodzi od małpy.

Na Marszu Niepodległości było więcej klasycznego chamstwa i złośliwości Pyty. Uczestnicy Marszu podkreślali, że w związku z przejęciem przez PiS władzy skończyły się prowokacje policji i służb na Marszach.

W relacji z Marszu występował organizator Marszu Wojciech Tumanowicz, skandalista roku Mateusz Pławski, i kolega Jan Bodakowski. Wszyscy uczestnicy marszu deklarowali sympatie dla Pyty.

Jan Bodakowski

O Pyta pl pisaliśmy w
Pyta pl na Trumpie. Niemieccy dziennikarze szukają submisywnych partnerów. A lewacy drą ryja

8 KOMENTARZE

 1. Zmieszanie wagi protestującego przez fat ze jest emerytem jest nie na miejscu. Z 4tego przykazania : „Czcij ojca swego i swoją matke”, mocno posrednio ale jakoś w naszej cywilizacji wynika szacunek do wsyzstkich osob starszych. Traktuje się ich jako osoby z doświadczone.

  Pomyślcie: wysiłek jednego starca aby stać na chłodzie w wietrze i deszczu z flaga kodu jest wiekszy niż 3ech mołodych zdrowych mężczyzn! –

   • może faktycznie źle odczytałem intencje słysząc, że kod to głównie emeryci. Miałem wrażenie, że to sugestia, że ich można traktować z przymrużeniem oka bo są jak przełącznik w fazie przełączania….

    Michnik’i/TVN’y tak robią np. mówiąc, że zwolennicy JKM to gimnazjum ( mówi nie dosłownie że to młodzi i głupi lubia pana Janusza, a nikt poważny). W ten masa widzów już sobie to opowie – tak jak ja zrobiłem w przypadku tych nieszczęsnych emerytów z UB.

    proszę się tym ani poprzednim moim wpisem nie przejmować .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here