Brutalne morderstwo Polki w Wielkiej Brytanii. Jej zakrwawione ciało znalazł jej syn. „Nigdy w swoim życiu nie widziałem czegoś podobnego”

Brutalne morderstwo Polki w Wielkiej Brytanii w Halifax. Zakrwawione ciało Moniki Lasek znalazł jej 14-letni syn.
Brutalne morderstwo Polki w Wielkiej Brytanii w Halifax. Zakrwawione ciało Moniki Lasek znalazł jej 14-letni syn./ Facebook./ Flickr

Brutalne morderstwo Polki w Wielkiej Brytanii w Halifax. Zakrwawione ciało Moniki Lasek znalazł jej 14-letni syn. Według śledczych polka zginęła najprawdopodobniej od dźgnięcia nożem. Dziś przed sądem w Bradford stanie jej mąż. Zostaną mu postawione zarzuty morderstwa.

Ta historia zapiera dech w piersiach. Ponieważ zakrwawione ciało matki znalazł jej 14-letni syn. Dziś przed sądem w Bradford stanie jej mąż. Zostanie mu postawiony zarzut morderstwa.

Czytaj też: Kapitalny filmik Korwin-Mikkego. Jednym prostym pomysłem obalił całą filozofie rządów PiS-u [VIDEO]

Strasznie krzyczał i wzywał pomocy. Udało mi się zrozumieć, że chodzi o jego matkę” – na łamach brytyjskiego tabloidu „The Sun” relacjonuje Janusz Sawka, sąsiad zamordowanej kobiety, do którego o pomoc zwrócił się syn Moniki Lasek.

Polak wraz z dwójką krewnych ruszył z pomocą. Aby dostać się do domu trzeba było użyć siły. Wyłamano drzwi i wybito okno.

Zszokowany sąsiad wraz z rodziną ruszył z pomocą. Jednak drzwi były zamknięte. Żeby dostać się do domu użyto siły, wyłamano drzwi i wybito okno.

Jak czytamy w The Sun po wejściu do środka zobaczyli jakby scenę z horroru. Wszędzie było pełno krwi. „Kiedy ją zobaczyłem wiedziałem, że już nie żyje” – dodaje sąsiad.

Mężczyzna od razu po odkryciu tej zbrodni wezwał policję, a na miejscu zdarzenia po kilku minutach pojawili się funkcjonariusze.

Nigdy w swoim życiu nie widziałem czegoś podobnego. Jak zobaczyłem ciało to bałem się wrócić do własnego domu. Nie mogę uwierzyć, że coś takiego miało miejsce w naszym sąsiedztwie” – komentował w „The Sun” Polak.

Jak podają brytyjskie media funkcjonariusze policji, nie mieli najmniejszych wątpliwości, że doszło do morderstwa. Z miejsca ruszyło dochodzenie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że Polka została pchnięta nożem lub innym ostrym narzędziem.

„Apelujemy do wszystkich, którzy mogą mieć informacje na ten temat o kontakt z policją. Śledztwo znajduje się na wstępnym etapie” – powiedział zajmujący się tę sprawą detektyw Jim Griffiths.

Choć policja utrzymuje w tajemnicy szczegóły śledztwa, wiadomo że służby z West Yorkshire aresztowały męża ofiary, Zbigniewa. Gdy 35-letni mężczyzna został zatrzyamny na jego ciele znaleziono lekkie rany.

Czy powstały one w wyniku walki z ofiarą? Już dziś odbędzie się pierwsza rozprawa w tej sprawie. Polak stanie przed sądem Bradford Magistrates’ Court. Zostaną mu postawione zarzuty morderstwa. Grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Przeczytaj także: Wojna coraz bliżej? USA wprost grozi Kimowi: „Korea Północna wybrała agresję, a nie proces pokojowy. Reżim zostanie zniszczony” [VIDEO]

Źródło: Wolność24/ The Sun/ polishexpress

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here