Pijana w sztok kobieta zaczepiała drogowców i przeszkadzała im w pracy. Robotnik nie wytrzymał i brutalnie ją znokautował [VIDEO]

Pijana kobieta zaczepiała drogowców i przeszkadzał im w pracy. Jak się później okazało to był duży błąd..Robotnik ją znokautował
Pijana kobieta zaczepiała drogowców i przeszkadzał im w pracy. Jak się później okazało to był duży błąd..Robotnik ją znokautował/ YouTube

Pijana kobieta zaczepiała drogowców i przeszkadzał im w pracy. Jak się później okazało to był duży błąd. Jeden z mężczyzn nie wytrzymał ciągłych zaczepek pijanej w sztok agresorki, i uderzył lewym prostym kobietę w twarz. Po chwili leżała ona na ziemi. Nagranie robi furorę w sieci.

Film zamieścił portal Daily Mail. Na nagraniu widać jak młoda, pijana kobieta, kilkukrotnie próbuje przeszkodzić drogowcom w wykonywaniu ich pracy. Kobieta najpierw stara się podnieść i ustawić barierki ochronne, potem torpeduje pracę operatora walca drogowego.

Czytaj też: W Niemczech zima już zaatakowała. Dzisiaj uderzy w Polsce. Wydano ostrzeżenia dla kilku województw. „20 centymetrów śniegu” [FOTO/VIDEO]

W pewnym momencie nie wiadomo czemu wykrzykuje wulgaryzmy w kierunku grupki zdezorientowanych drogowców.

Jak się okazuje nie każdy umie utrzymać nerwy na wodzy. Jeden z drogowców kolejny raz obrażany przez agresywną kobietę nie wytrzymał i uderzył ją w twarz.

Uderzenie było na tyle mocne, że Brytyjka padła na ziemię jak rażona piorunem, jednak po chwili wstała, otrzepała się i odeszła w swoją stronę.

Niestety nie wiadomo, gdzie i kiedy zostało wykonane nagranie, ale damski bokser  może się teraz spodziewać nieprzyjemności w pracy.

Samo nagranie z nokautującym kobietę robotnikiem, robi w sieci furorę, możliwe że video dotrze do przełożonych mężczyzny.

Czytaj też: Dyplomacja na Twitterze. Trump w krótkich, żołnierskich słowach odpowiedział premier Wielkiej Brytanii

Źródło: Wolność24/ Daily Mail/ polishexpress

4 KOMENTARZE

  1. Jak sie baby nie bije to jej wątroba gnije. Zrobił co trzeba, siły porządkowe nie musiały interweniować, a ulica została naprawiona.

  2. Po pierwsze robotnik zareagował na napad(nie widać by puściły mu nerwy) , po drugie cios wcale nie był silny (jak widać na filmie) , po trzecie należy mu się przynajmniej pochwała za zażegnanie niebezpiecznej sytuacji i nie dopuszczenie do przestoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here