Petru obrażony na Lubnauer. Nie odbiera od niej telefonów. Schetyna drwi: „Chłopaki nie płaczą” [VIDEO]

Foto: PAP
Foto: PAP

Widać, że Ryszard Petru ciężko znosi smak porażki. Nowa przewodnicząca Nowoczesnej mówi wprost: „Kontaktujemy się smsami. Wiem, że może teraz nie chcieć ze mną rozmawiać”. Innego zdania jest Grzegorz Schetyna. Liczy w polityce na nową przewodniczącą i drwi z zachowania Petru: „Chłopaki nie płaczą”.

Nowa przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, która była gościem programu „Kto nami rządzi”, tak oceniła nową sytuację związaną ze zmianą lidera w swojej partii, a także zachowanie Petru względem niej:

– Wydaje mi się, że potrzebowaliśmy silnie zmiany wizerunku. Wychodziliśmy na ulicę, rozdawaliśmy ulotki, zbieraliśmy podpisy i była prośba „zmieńcie przywództwo”. No więc zrobiłam wszystko, żeby przywództwo się zmieniło – mówiła Katarzyna Lubnauer.

Na pytanie czy Petru jest już za burtą, jeśli chodzi o Nowoczesną, Lubnauer odpowiedziała zdecydowanie:

– Petru nie jest za burtą. Ja rozumiem, że to jest dla niego trudna sytuacja – mówi Lubnauer.

Tylko u nas!TYLKO U NAS. Ministerstwo sprawiedliwości potwierdza. Jest projekt znacznego podniesienia opłat sądowych. „Rozwód może podrożeć nawet trzykrotnie”

– On mi pogratulował zaraz po, potem wyjechał. Rozmawiamy raczej smsami, zdaję sobie sprawę, że może chwilowo nie chcieć ze mną rozmawiać, a to, jak były lider partii odnajdzie się w tej sytuacji zależy tylko od niego – stwierdziła przewodnicząca.

Na pewno na boczny tor nie odstawi Lubnauer Grzegorz Schetyna, który ma nadzieję, że nowa liderka Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer nie wycofa się z ustaleń dotyczących współpracy.

Lider PO również odniósł się do przegranej Petru i w programie „Fakty po faktach” oznajmił:

– Współczuje Ryszardowi Petru, ale on jest twardym graczem. Chłopaki nie płaczą, musi się pozbierać – oznajmił z drwiącym uśmiechem Schetyna.

Czytaj także: Trump przekłada wizytę w Londynie. „Obraził się na May”. Wojna na Twitterze przeniosła się do realnego świata

Schetyna podtrzymał też swoje zdanie, że Rafał Trzaskowski jest „najlepszym kandydatem opozycyjnym na prezydenta”.

Petru na razie nie komentuje żadnych doniesień i komentarzy na swój temat.

Zobacz, co Lubnauer mówi o Petru:

Czytaj też: Ten serwis przewidział śnieg w Polsce co do dnia. Jakie ma prognozy na kolejne miesiące?


Zobacz także: Eksperci potwierdzają: północnokoreańska rakieta może sięgnąć każdego miasta w USA. Komunistyczna telewizja ujawniła jej ogromne rozmiary [VIDEO]

2 KOMENTARZE

  1. O zmianie „przywództwa” w tej wydmuszce najpewniej (więcej niż naj~) zadecydował… sponsor.
    A biedaczek Petru pewnie myślał, że jest niezastąpiony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here