Straż Pożarna alarmuje! Wystarczy tylko 40 sekund, by Święta zmienić w ogniste piekło [VIDEO]

fot. Twitter

Bardzo dobra akcja londyńskiej straży pożarnej. Pokazali w jak krótkim czasie może dojść do tragedii. Apelują by na świątecznym drzewku nie wieszać niesprawdzonych lampek i wyłączać je z kontaktu na noc.

Szczególnie, gdy to naturalna a nie sztuczne drzewko. Film robi ogromne wrażenie. 40 sekund wystarczy by święta zamieniły się w ognisty koszmar.

Z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia strażacy z Londynu przygotowali wideo z ostrzeżeniem dla wszystkich szykujących się do ozdabiania choinki.

Czytaj też: Przyznał się do bycia pedofilem na sali sadowej. Po tych słowach rozpętała się bijatyka. Musiała interweniować ochrona [VIDEO]

Jeżeli ktoś nie ma w domu sztucznego drzewka zrobionego z niepalnych materiałów, powinien koniecznie to zobaczyć.

Dramatyczne nagranie pokazuje, jak groźny skutek mogą mieć wadliwe światełka założone na wysuszonej choince.”

„Od upadku jednej iskry z zepsutej lampki wystarczy 40 sekund, by płomienie wypełniły cały pokój” – donosi „Evening Times”.

Straż pożarna z Londynu apeluje do ludzi by rozważenie kupowali świąteczne lampki i zwrócili uwagę na sprawne działanie alarmów przeciwpożarowych i wykrywających dymu.

Jak podkreślają, zawsze lepiej na noc wyłączyć lampki z kontaktu. Poniżej widać jak nie wiele czasu potrzeba by doszło do tragedii.

Przeczytaj też: Paweł Kukiz coraz ostrzej o Prawie i Sprawiedliwości. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie było

Źródło: Wolnośc24/ wp.pl/ Twitter

Reklama / Advertisement

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here