Po tym wpisie Korwina internautów zatkało. Ostatnie słowa Jaruzelskiego na łożu śmierci miały dotyczyć właśnie jego

Mocny wpis lidera partii WOLNOŚĆ na Twitterze. Twierdzi w nim, że wie, jak brzmiały słowa wypowiedziane przez generała Wojciecha Jaruzelskiego na łożu śmierci.
Janusz Korwin Mikke i Wojciech Jaruzelski/ PAP/ YouTube

Mocny wpis lidera partii WOLNOŚĆ na Twitterze. Pisze w nim, jak brzmiały słowa wypowiedziane przez generała Wojciecha Jaruzelskiego na łożu śmierci. Miały dotyczyć jego. 

Generał Wojciech Jaruzelski zmarł 25 maja 2014 roku w Warszawie. Komunistyczny generał został pochowany przy asyście wojskowej na warszawskich Powązkach.

Czytaj też: Brytyjski rząd kazał wyeliminować własnych obywateli podejrzanych o kontakty z ISIS. „Licencja na zabijanie”. Szokujące wyznanie ministra

Janusz Korwin-Mikke, lider partii Wolność, opublikował w serwisie Twitter wpis, w którym twierdzi, że wie, co mówił generał na łożu śmierci.

„Osoba będąca przy łożu śmierci śp.gen.Wojciecha Jaruzelskiego powiedziała, że najbardziej żałował, iż nie zrobił reformy według rad Janusza Korwin-Mikkego. Może pora na internowanie „rządu” i „opozycji” – i zrobienie tego, czego Generał nie zrobił?”

Wpis wywołał spore poruszenie w internecie. Wiele osób było oburzonych, ale i wielu poparło sowa Korwina -Mikke.

„Rady może były dobre, ale ten autorytet na łożu śmierci, na który Pan się powołuje jakoś mnie nie przekonuje.”

-„Szczerze mówiąc panie Mikke to nie bardzo jest się czym chwalić” – wypowiedział się kolejny z internautów.

-„Jak zwykle źle patrzycie… Nie o to chodzi ze dla JKM to jakiś autorytet, ale skoro taka szuja doceniła te pomysły to może czas?” – dodał kolejny.

„Tylko Pan Janusz jest właściwie normalny w świecie polskiej polityki lol pozdrawiam serdecznie :)” – napisał kolejny.

Po burzliwej dyskusji prezes partii WOLNOŚĆ napisał kolejnego tweeta odnośnie wcześniejszej wypowiedzi.„Zrozumcie: Generał prowadził konsultacje: PZPR za socjalizmem, „SOLIDARNOŚĆ” za socjalizmem, Kościół za socjalizmem, Sowieci za socjalizmem, WE za socjalizmem, ekonomiści za socjalizmem, dziennikarze za socjalizmem… I co – miał wbrew nim słuchać GARSTKI (wtedy) wolnorynkowców?”

Przeczytaj też: PILNE. Komisja Europejska skierowała sprawę przeciw Polsce do unijnego Trybunału Sprawiedliwości

Wolność24/ Twitter

8 KOMENTARZE

  1. Przecież czerwony generał wybrał Ozjasza Goldberga na jednego z liderów „antykomunistycznej kontrolowanej opozycji”. To ozjasz, tw bolek, Robert Berman vel tw lech i wielu innych braci starszych w wierze miało zbierać niepokornych polaków z drugiej strony barykady i tworzyć tzw kontrolowaną opozycję. Jak ktoś nie chciał się przyłączyć do kontrolowanej opozycji to kończył swój żywot.

  2. To co mu radził JKM, czyli to samo co Gen Augusto Pinochet w Chile. Teraz trzeba szukać kolejnego Generała który by się tego podjął.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here