Psychiatrzy postawili diagnozę Trumpowi. „On jest zdolny wywołać wojnę światową”

Kolejny sukces Trumpa! Prezydent USA podpisał kluczową ustawę o finansowaniu rządu. Koniec obecnego shutdownu
Donald Trump. / Foto: PAP

Zdaniem grupy psychiatrów Donald Trump cierpi na wiele zaburzeń psychicznych. Według nich mogą one spowodować, że prezydent USA wywoła III wojnę światową – donosi „Daily Express”. 

Dr Bandy Lee, psychiatra sądowy w Yale School of Medicine twierdzi, że psychiatrzy mają obowiązek trzymania ludzi chorych psychicznie z dala od broni. Dlatego doktor ostrzega przed prezydentem Trumpem, którego stan psychiczny ma pozostawiać wiele do życzenia.

„Prezydent cierpi na wiele zaburzeń psychicznych” – stwierdziła. „Jest agresywny, w rzeczywistości posuwa się do przemocy, aby potwierdzić swój autorytet” – tłumaczyła dr Lee.

„Jest impulsywny, nierozważny, paranoiczny i zupełnie nie ma kontaktu z rzeczywistością. Jego wybuchy gniewu, brak empatii i niepohamowana potrzeba przechwalania się to wszystko, co wynika z potrzeby zrekompensowania jego słabości” – próbowała rozszyfrować osobowość przywódcy światowego mocarstwa.

Według eksperta ds. zdrowia psychicznego stan zdrowia Trumpa stanowi zagrożenie dla pokoju na świecie.

Zobacz: Nocna klapa KOD i Obywateli RP. „Ledwie wystarczyło do niesienia flagi”. Na „wielką demonstrację” przyszła zaledwie setka ludzi [VIDEO]

„Jego zachowanie może wywołać wojnę. Nic nie może go powstrzymać, gdy czuje się zobowiązany do całkowitego zniszczenia Korei Północnej – a więc i świata” – straszyła doktor.

„To wynik jego kruchej samooceny” – podsumowała Lee.

„Niebezpieczny przypadek Donalda Trumpa: 27 psychiatrów i ekspertów zdrowia psychicznego ocenia prezydenta” – to tytuł publikacji za pośrednictwem, której naukowcy chcą ostrzec społeczeństwo przed przed zagrożeniem ze strony „niestabilnego” przywódcy.

„Mamy obowiązek ostrzec opinię publiczną, jeśli czyjeś zachowanie stanowi zagrożenie” – argumentowała doktor.

Zobacz: Co z tym rządem? Terlecki: „Premierem może Kaczyński, skład rządu może za tydzień…” Kolejny odcinek serialu „Rekonstrukcja”

Źródło: „Daily Express”

4 KOMENTARZE

  1. Trump , a właściwie jego otoczenie genialnie steruje mediami, ostra diagnoza we właściwym czasie aby otoczenie Kima i Xi uwierzyło, że to nie przelewki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here