Zakonnica z piekła. Złamała rękę i nazwała „dziwką” dziewczynkę, która przyznała jej się, że była seksualnie wykorzystywana przez księdza [VIDEO]

Theresy Tomie-McGrane przeżyła koszmar w sierocińcu Smyllum Park w Lanark..
Theresy Tomie-McGrane przeżyła koszmar w sierocińcu Smyllum Park w Lanark../ Twitter/ Flickr

Zakonnica z piekła. Ta bezlitosna i zła kobieta złamała dziewczynce rękę i rzuciła nią o ścianę po tym, gdy ta przyszła do niej prosząc o pomoc i ochronne. Zakonnica wpadła w szał gdy dziewczynka powiedziała, że była wykorzystywana seksualnie przez księdza. Inna zakonnica zagroziła jej, że gdy powie komuś, że ksiądz ją molestował to złamie jej również drugą rękę.

Jak podaje brytyjski Daily Mail Theresa Tomie-McGrane tak zeznawała przed sądem.

-„Nazwała mnie dziwką, złapała mnie za lewe ramię, wyszarpała mi je ze stawu i rzuciła mną o ścianę”.

Czytaj też: Kukiz bezsilnie o zmianach w ordynacji wyborczej. „Co ja mogę robić? Z czołgiem wyjechać mam na ulicę?” [VIDEO]

Jak powiedziała dorosła już Tomie-McGrane w sądzie:

-„Miałam nadzieję, że zakonnica mnie ochroni przed księdzem, który mnie molestował, ale zamiast tego, zostałam nazwana dziwką i rzucona z impetem o ścianę.”

Koszmar Theresy Tomie-McGrane miał miejsce w latach 70. w Szkocji, gdy miała osiem lat.

Już jako dorosła kobieta domaga się sprawiedliwości w sądzie. Na rozprawie dodała także, że inna zakonnica próbowała zatuszować całą sprawę i groziła ośmioletniej wówczas Theresie, że złamie jej drugą rękę, jeśli tylko powie komuś o tym, co się stało.

Okazało się, że nie jest ona jedyną ofiarą wykorzystywania, do którego dochodziło w sierocińcu Smyllum Park w Lanark w ciągu 11 lat.

Jak podaje Daily Mail przez wiele lat dzieci przezywały tam horror. Były bite, wyzywane, upokarzane, zmuszane do jedzenia niejadalnych produktów, jak również swoich wymiocin.

W brytyjskich mediach czytamy, że w sądzie w Edynburgu Theresa Tomie-McGrane opowiedziała o tym, jak przyjechała do sierocińca uciekając przed wykorzystywaniem w innym ośrodku prowadzonym przez zakonnice.

W nowym sierocińcu z kolei padła ofiarą księdza, który kazał jej siadać na swoich kolanach i wykonywać określone ruchy, przy których się masturbował.

-„Mówił: Potrzebuję cię, abyś była żołnierzem Boga, dobrym małym żołnierzem” – powiedziała w sądzie Tomie-McGrane.

Jak sama twierdzi, była wykorzystywana przez księdza przez parę miesięcy, a raz nawet do pokoju weszła zakonnica, która nie tylko nie obroniła jej przed pedofilem, ale wymierzyła jej karę.

Theresa Tomie-McGrane mieszka obecnie w Norwegii i pracuje jako psycholog.

Poniżej nagranie z wypowiedzią Theresa Tomie-McGrane dla BBC.

Przeczytaj też: Schulz oskarża Polskę i Węgry. „Chcą zniszczyć Unię Europejską”

Wolność24/ polishexpress/ Daily Mail

10 KOMENTARZE

  1. Nikt normalny nie uwierzy w oskarżenia wysuwane po upływie 40 lat. Stek bzdur, Dlaczego portal, który ma uchodzić za rzetelny, puszcza w obieg takie bzdury. Zaczęliście się kumplować z pastorem Chojeckim, Kowalskim and company? W przypadku kontynuacji publikacji podobnych bzdur, nie będę ani czytał, ani wspierał finansowo tego portalu.

  2. Antykatolicka bzdura? A obozy pracy dla niepełnosprawnych umysłowo w Irlandii to tez bzdura? Najlepiej mieć klapki na oczach! Nie podobają wam się artykuły sprzeczne z jedynieslusznym – w waszym mniemaniu – swiatopogladem? To czytajcie „Frondę”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here