Kurski zawiadomi prokuraturę o ataku na reporterkę TVP. Atakiem sprzed 2 lat TVP się nie zajmie. Wtedy atakowali „nasi” [WIDEO]

Radomir Wit. Źródło: YouTube
Radomir Wit. Źródło: YouTube

Jarosław Kurski zapowiedział, iż TVP złoży zawiadomienie do prokuratury możliwości popełnienia przestępstwa przez chamów, którzy zwyzywali reporterkę programu „W Tylewizji”. 10 grudnia 2015 zelżony został reporter TVP Info. Tym przypadkiem jednak nikt się teraz nie zajmuje, bo lżyła sekta smoleńska.

Zawiadomienie do prokuratury ma dotyczyć utrudniania reporterce TVP „wykonywania obowiązków służbowych i ataku na dziennikarkę. Reporterka „Reporterka przygotowuje materiały do programu „W Tylewizji”.

Zobacz też: UWAGA! Łowcy Burz ostrzegają: nadchodzą dwie fale bardzo silnego, niebezpiecznego wiatru [MAPA]

Kiedy przygotowywała relację z demonstracji Obywateli III RP została w obrzydliwy sposób zwymyślana.

Więcej mam szacunku dla k….y spod latarni, niż dla Ciebie (Odpuść, do gó..a się nie przemawia. Tamta przynajmniej wie o co chodzi, a Ty jesteś sprzedajna za nic – wyzywał cham Franciszek Jagielski.

Jak poinformował na Twitterze prezes TVP Jacek Kurski, telewizja zapewni „pełne prawne wsparcie atakowanej dziennikarce jeżeli ta zdecyduje się wystąpić na drogę cywilną”.

Zobacz też: Pisarka, znawczyni Gombrowicza, obrzucała jajkami rządowe limuzyny. Jedni twierdzą, że liczyła na oklaski, drudzy, że „przyprawiła sobie gębę” [VIDEO]

Wzmożona moralnie TVP bezustannie trąbi o tych zdarzeniu i przypomina podobne. Tak się składa, że pomija jednak jedno – z 10 grudnia 2015 roku

Reporter TVP, Mateusz Wit przygotowywał wtedy relację z miesięcznicy smoleńskiej i został zaatakowany przez uczestników uroczystości.

Zwyzywano go, popychano, naruszono jego nietykalność cielesną i niewątpliwie uniemożliwiono mu „wykonywanie obowiązków służbowych”.

Przy okazji więc prezes Kurski powinien powrócić do tamtej sprawy i również złożyć doniesienie do prokuratury. Chyba, iż prezes uważa, że o tym, czy coś jest chamstwem i atakiem zależy od poglądów atakujących.

Na wszelki wypadek przypominamy zarządowi TVP zdarzenie sprzed 2 lat. Pod spodem nagranie z chamskiej akcji Obywateli III RP.


Zobacz też: Kevin Spacey molestował nawet księcia! „Złapał mnie za jądra”- wyznał członek rodziny królewskiej