Mundial w Rosji będzie wielkim wyzwaniem dla piłkarzy… i cór Koryntu! Dziewczyny już się przygotowują

źródło: youtube

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to wielkie wyzwanie dla zawodników 32 reprezentacji narodowych, które wywalczył promocję na udział w turnieju. Poza piłkarzami do mundialu przygotowują się też przedstawiciele innych profesji, między innymi prostytutki, dla których będzie to doskonała okazja na większy zarobek. 

Swego czasu sam prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył, że jego rodaczki wykonujące najstarszy zawód świata są „bez wątpienia, są najlepsze na świecie”

Profesjonalizm Rosjanek doceniają też Polacy, którzy jeżdżą do Kaliningradu żeby się „rozerwać”. To miasto będzie jedną z aren zbliżającego się mundialu.

Można się zabawić taniej i zwrócić na siebie uwagę tamtejszych dziewczyn. Takich, które marzą o tym, że jak cię złapią, to następnym razem zobaczycie się na sopockim molo, które one widziały przy okazji zakupów w Biedronce albo na obrazku – mówił rozmówca „Super Express”.

Zobacz: Cud! Dziewczynka urodziła się z sercem poza klatką piersiową. Lekarze uratowali jej życie [ZDJĘCIA]

To obecnie dla mnie ulubiony sposób na dobry weekend. Jest czasem trochę nerwowo, czasem trzeba się poszarpać z Ruskimi, ale są tam takie miejsca, które naprawdę wynagradzają wszystko. Pijesz, palisz, a dziewczyny same o ciebie zabiegają. No i Rosjanki naprawdę wiedzą, jak się bawić na całego – opowiadał.

Rosyjskie prostytutki w 2014 roku ze względu na kryzys i spadek wartości rubla podwyższyły ceny za swoje usługi o 40 proc. Nadchodzący mundial z pewnością będzie kolejną okazją do wywindowania opłat na ich towarzystwo. Spekuluje się, że w czerwcu 2018 roku cennik rosyjskich pań lekkich obyczajów będzie rozpoczynał się od co najmniej 80 dolarów.

Zobacz: Wstyd i kompromitacja w Lublinie! Napis na Pomniku Nieznanego Żołnierza z błędem ortograficznym [VIDEO]

Źródło: se.pl

2 KOMENTARZE

  1. Na Euro 2012 nasze profesjonalistki tez liczyły na wielkie zyski, niestety zagraniczni kibice woleli chlać piwo w parku niż je odwiedzać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here