To się nazywa gra pod presją! Musiał strzelić karnego otoczony przez uzbrojoną publiczność [VIDEO]

Sytuacja przed oddaniem strzału/źródło: YT

Takich emocji nie odczuwają nawet zawodnicy grający w mistrzostwach. Podczas meczu w brazylijskiej faweli doszło do niesamowicie nerwowej sytuacji. Sędzia podyktował rzut karny. Emocje, które zazwyczaj towarzyszą temu elementowi gry, zostały jednak podgrzane do maksimum i to bynajmniej nie z powodu upalnej pogody.

Podczas meczu w rozgrywanego w brazylijskiej dzielnicy biedy- faweli sędzia w pewnym momencie podyktował rzut karny. Publiczność ciasnym kręgiem otoczyła bramkę i wyznaczonego do strzału zawodnika.

Sędzie musiał interweniować, by oczyścić boisko i umożliwić oddanie strzału. Zawodnik znajdował się pod ogromną presją.

ZOBACZ: Przywiązali ją półnagą do krzyża żeby parodiowała Chrystusa. „Święta są teraz piękniejsze”. Skandaliczna reklama w Niemczech [ZDJĘCIA]

Otaczający go ciasno tłum nie był złożony wyłącznie ze zwykłych kibiców i fanów piłki. Kilka osób przyniosło na mecz karabiny szturmowe.

Jeden z mężczyzn uzbrojony w AK-47 znajdował się tuż za zawodnikiem, który przygotowywał się do oddania strzału.

Można powiedzieć, że Brazylijczycy zaprezentowali nowy sposób wspierania drużyn. Okrzyki to zdecydowanie za mało. Prawdziwy kibic powinien pamiętać również o swoim karabinie.

Strzelec nie poddał się jednak presji i zachował zimną krew. Udało mu się trafić do bramki, co wzbudziło powszechną radość.

PRZECZYTAJ: Te opaski mają ochronić Niemki przed molestowaniem. „Noworoczny prezent od władz Kolonii”

Wesołe okrzyki mieszały się z wystrzałami karabinów. Kibice świętowali udane zagranie.

Możliwe, że nie była to pierwsza taka sytuacja. Kibice, sędzia ani zawodnicy nie wydawali się zaskoczeni obecnością uzbrojonych w karabiny mężczyzn.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Poseł Tarczyński pomógł wyjść z więzienia oskarżonym o gwałt muzykom zespołu Decapitated. „Nie mogłem uwierzyć, że mogli coś takiego zrobić”

Poniżej znajduje się film przedstawiający emocjonującą sytuację.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Irlandczycy ścigają Amnesty International za nielegalne finansowanie kampanii proaborcyjnej. „Dostali pieniądze od Sorosa”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak wyglądały policyjne radiowozy po rajdzie przestępców-piratów. Nowe fakty w sprawie pościgu w Tarnobrzegu [GALERIA]

Źródło: dailymail.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here