Dramatyczny wypadek w Poznaniu. Wykolejony tramwaj wjechał do sklepu [VIDEO]

Miejsce wykolejenia tramwaju linii nr 23 na alei Marcinkowskiego w Poznaniu,. fot. PAP autor: Paweł Jaskółka

W Poznaniu wykoleił się tramwaj linii nr 23, który następnie wjechał w budynek.

Na alei Marcinkowskiego w Poznaniu maszynista przy przystanku Galerii MM nie zdążył lub nie mógł wyhamować i tramwaj linii nr 23 wypadł z trakcji, wykoleił się i uderzył w budynek. Wykolejony skład wjechał w witrynę jednego ze sklepów.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na nagraniu poniżej akcja odblokowywania ulicy po wypadku.

Czytaj też: Samochód elektryczny albo haracz za wjazd do miasta. „Nawet 30 złotych dziennie”. Tak Morawiecki chce zmusić Polaków do elektromobilmości?

Czytaj też: Awaria w elektrowni atomowej na Ukrainie. Doszło do rozszczelnienia izolacji na jednym z obwodów systemu regulacji i ochrony

4 KOMENTARZE

  1. …kiedyś jechałem tramwajem, który stanął i stoi – okazało się, że na torach leży pijana w sztok beneficjentka socjalu z konkubentem, który próbował ją postawić – motorniczy zaczął wzywać policję – na co powiedziałem mu, że szkoda czasu, wysiadłem i osobiście ściągnąłem babę z torów krzycząc : jak już chlacie na mój koszt to przynajmniej nie utrudniajcie mi powrotu z pracy…” poza moją 8 letnią córką, która delikatnie sugerował bym nie mówił w ten sposób bo do elektorat socjalny ma nad nami miażdżącą przewagę:):):):) nikt w tramwaju mnie nie zrozumiał … i po 10 latach od tego wydarzenia absolutnie mnie to nie dziwi….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here