Gwałcili, bili i polewali wrzątkiem kilkuletnie dzieci. Para zwyrodnialców z Drawska Pomorskiego oskarżona o dziesiątki przerażających przestępstw

Sąd, PAP
Sąd, PAP

Do gdańskiego sądu trafił akt oskarżenia przeciwko ojczymowi Markowi K. i matce Katarzynie W., którzy znęcali się nad 7 i 9-letnim chłopcami. Dzieci przeżyły prawdziwe piekło. Zwyrodnialcy stosowali wymyślne i brutalne metody znęcania się i wykorzystywania seksualnego.

Oskarżony stosował przerażające metody maltretowania dzieci, między innymi polewał wrzątkiem czy zamykał w szafie. Kazał stać w lodowatej wodzie, brutalnie bił po głowie, żądał jedzenia surowych potraw, domagał się, by biegali po polu z podniesionymi rękami, a w nocy gwałcił – oto przerażająca lista „wymagań”, które surowo rozkazywał spełniać ojczym dwójki braci z Drawska Pomorskiego – podał „Super Express”.

Dramat rozegrał się między styczniem a marcem 2016 roku. Tym co robił zwyrodniały ojczym, matka chłopców biernie się przyglądała. Oskarżonym może grozić nawet dożywocie.

Sprawa wyszła na jaw kiedy młodszy z chłopców był tak w ciężkim stanie, że wystraszona matka wezwała pogotowie. Próbowała wmówić wtedy lekarzom, że obrażenia na ciele jej dziecka spowodował o dwa lata starszy brat.

Charakter, ilość i rodzaj obrażeń wskazują na to, że sprawcy, działając z zamiarem ewentualnym, czyli przewidując możliwość i godząc się na to, usiłowali pozbawić życia pokrzywdzonych – mówił dla „SE” Maciej Załęski z prokuratury w Gdańsku.

Biegli stwierdzili, że matka ma zaburzenia w sferze seksualnej. Oskarżeni przyznali się tylko do części zarzutów. Ojczym nie przyznał się do wykorzystywania seksualnego i gwałtu ze szczególnym okrucieństwem.

Zobacz: Koszmarna pomyłka rządu w czasie prac nad ustawą o niższym wieku emerytalnym. Wypłacane emerytury są niższe nawet o 400 złotych

Źródła: „Super Express”, Radio Zet

3 KOMENTARZE

  1. Jak zawsze – mamusia z nowym facetem.
    Sąd antyRodzinny – jak zawsze – orzekł, że ojciec (niewolnik) może widywać własne dzieci raz na dwa tygodnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here