Myślisz, że polskie wesela są szalone? To zobacz nagranie z Indii. „Sala jak pole bitwy” [VIDEO]

Indyjskie wesele/foto: YT

Weselna sala przekształcona w pole bitwy. Latające krzesła i stoły. Uciekający goście. W ten sposób wyglądało indyjskie wesele na północy kraju. Wszystko zaczęło się od sprzeczki dotyczącej podawanego jedzenia. Z całą pewnością państwo młodzi zapamiętają tę imprezę na całe lata.

Mieszkańcy Indii uchodzą zazwyczaj za pokojowo nastawionych ludzi, którzy nie są skorzy do agresji. Wesele w mieście Agra wskazuje, że rzeczywistość dalece różni się od stereotypu. W leżącym na północy kraju mieście doszło do prawdziwej bitwy.

Podczas weselnego przyjęcia między rodzinami państwa młodych wybuchła kłótnia. Spór miał dotyczyć jedzenia, które trafiło na stoły. Słowne utarczki szybko przerodziły się w prawdziwą rozróbę.

SPRAWDŹ: Banda pijanych Ukraińców pobiła Polaków w centrum Warszawy. Policja publikuje zdjęcia [FOTO]

Jeden ze świadków zdarzenia zarejestrował wszystko za pomocą telefonu komórkowego. Na filmie widać, jak weselnicy ciskają w siebie krzesłami, ławami i stołami. W ruch poszła również zastawa stołowa.

Bezlitosna walka zmusiła przebywające na przyjęciu kobiety do błyskawicznego opuszczenia sali. Część z nich musiała ponadto chronić swoje dzieci.

PRZECZYTAJ: Tak pisowscy publicyści hejtują Dudę. „Stanął tam gdzie stało ZOMO. Już nie zagłosuję na tego prezydenta”

Jak dotąd nie podano, co dokładnie stało się przyczyną wybuchu tak zaciętej walki. Władze nie informowały o poważnie rannych ofiarach zajścia.

Wiadomo, że rodzina pana młodego zajmuje się handlem żelazem, a bliscy panny młodej to fryzjerzy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 25 milionów euro grzywny i pół roku więzienia za zniszczenie unikalnej jaskini. „To jak zburzenie Barcelony”. Sąd skazał hiszpańskiego przedsiębiorcę

Przyjęcia z całą pewnością nie można zaliczyć do udanych. Jednak można być pewnym, że wesele zostanie w pamięci gości na długie lata.

SPRAWDŹ TAKŻE: 900 gwałtów. Najgorszy pedofil, jakiego kiedykolwiek miała Rosja. „Adoptował dziewczynki, które zamieniał w seksualne niewolnice”

Źródło: dailymail.co.uk/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here