Mariusz Max Kolonko wkurzył się na Marka Zuckerberga. Napisał mu dosadnie, co myśli o jego działalności

Mariusz Max Kolonko i Mark Zuckerberg. Foto: yt.com
Mariusz Max Kolonko i Mark Zuckerberg. Foto: yt.com

Mariusz Max Kolonko wkurzył się na Marka Zuckerberga i jego portal Facebook. W dosadnych słowach napisał co myśli o usuwaniu lajków z jego fanpagea.

Kolonko systematycznie traci polubienia na swoim fanpageu. Od pewnego czasu Facebook stosuje tą metodę wobec wielu profili.

Także profil wolnosc24.pl i Najwyższy CZAS! systematycznie tracą polubienia.

Maxowi to się bardzo nie podoba i napisał co o tym myśli. Poniżej wpis MMK (pisownia oryginalna):

Crooked Marko Zuckerberg i FaceCrook od pół roku masowo usuwają lajki z mojego profilu.

Selfie, film, komentarz, goła dupa, goła klata, PIS, PO, komentarz, kot Misza, życzenia świąteczne czy noworoczne, cokolwiek – odlajkowywane algorytmem w tempie 5000 unlajków miesięcznie a wszystko dlatego że nie chce płacić za fake lajki Zuckerbergowi.

A potem się dziwią że ludzie nie lubią Zydów.…

Więc mam przesłanie dla Crooked Marko. Nigdy nie kupiłem i nie kupię od ciebie żadnego za*ranego lajka OK? mam ich 820 000 czyli na topie w Polsce i są to prawdziwe lajki od prawdziwych ludzi którzy lubią i cenią to, co mam do powiedzenia czy pokazania.

Wiec weź te swoje unlajki Marko i wsadź je sobie gdzie słońce nie dochodzi. 5000 łapek miesięcznie leci nie w górę – nie w dół a prosto w twoja marną, chciwą d..pe. Go fu*k yourself!

a to jest petycja aby Facecrook przestał szantażować nas masowym odlajkowywaniem popularnych profili: https://petitiongo.org/…/petition/stop-mass-unlike-our-pages

Źródło: fb.com

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here