Transseksualista postanowił się „upiększyć”. Zaczął zbierać pieniądze, skończył z wielką fortuną

źródło: "Daily Mail"/screen

Transseksualny taksówkarz z Wielkiej Brytanii postanowił zacząć zbierać na nowe zęby i wygrał fortunę! Mediom opowiedział co zrobi z pieniędzmi…

56-letni transseksualista z Hull, Melissa Ede, postanowił, że uzbiera 15 tys. funtów na poprawę swojego stanu uzębienia. W konsekwencji udało mu się wygrać 4 mln funtów w National Lottery GameStore. 

Wcześniej próbował naprawić stan uzębienia za pośrednictwem brytyjskiej służby zdrowia, jednak szybko z tego zrezygnował.

Szczęśliwy „zwyciężczyni” postanowił opowiedzieć w mediach jak los, który się do niego szeroko uśmiechnął, zmienił jego dotychczasowe życie.

Melissa zdecydował, że nie będzie już jeździć na taksówce. Zamiast tego weźmie wymarzony ślub ze swoją partnerką i napisze własną autobiografię…

Niestety, Ede jest już znany szerszej publiczności za sprawą mediów społecznościowych.

„Szczęśliwa milionerka ma też rzeszę fanów na Facebooku i Twitterze głównie za sprawą śpiewania w skąpym odzieniu z różnymi przedmiotami zwykle przyczepionymi do klatki piersiowej. Melissa zdobyła sławę także za sprawą zgłoszenia się wraz z 200 tysiącami innych chętnych na misję na Marsa i pojawiła się w programach telewizyjnych Jeremy’ego Kyle’a i Judge Rinder’a” – czytamy na polishexpres.co.uk.

Zobacz: PILNE! Pierwszy poseł, po aferze aborcyjnej, odchodzi z Nowoczesnej. Za nim mogą pójść następni

Źródło: polishexpress.co.uk

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here