Ziemkiewicz w mocnych słowach do Wałęsy: „W Pańskie krętactwa nie wierzy już nikt poza Panem. Jeszcze jest czas wyznać wszystko szczerze”

Rafał Ziemkiewicz i Lech Wałęsa - mocna słowa dziennikarza.
Rafał Ziemkiewicz i Lech Wałęsa - mocna słowa dziennikarza./ Facebook/ Twitter

Rafał Ziemkiewicz w mocnych słowach zaapelował do byłego prezydenta Lecha Walesy. „Tak po ludzku: w Pańskie krętactwa nie wierzy już nikt poza Panem”. Dziennikarz odniósł się do wpisu byłego przywódcy „Solidarności”, gdzie ten zarzucił prof. Cenckiewiczowi kłamstwo w sprawie akt TW. Bolka. 

Lech Wałęsa ponownie oświadczył, że zarzuty jakie pod jego adresem wysuwa m.in. prof. Sławomir Cenckiewicz, są nieprawdziwe.

Czytaj też: Nic tak nie cieszy prezesa, jak łzy opozycji. Aborcjonistka z komitetu ‚Ratujmy Kobiety 2017’: „Jarosław Kaczyński rozjechał opozycję”

Jak sam pisze na Twitterze:

„Kłamstwa ktore sa udowodnione sądownie. W związku z okropnymi publicznymi kłamstwami takich ludzi jak m/m Kaczyńscy Cenckiewicz Wyszkowski Gwiazda, przepraszam ale z uporem nawiedzonego będę publikował dowody i fakty”.

Rafał Ziemkiewicz stwierdził, że nikt w jego „krętactwa” już od dawna nie wierzy, po czym życzył mu, aby udało mu się przed śmiercią wyznać prawdę.

„Niedługo stanie Pan przed Tym, Którego oszukać się nie da. Jeszcze jest czas wyznać wszystko szczerze” – odpisał Ziemkiewicz.

Lech Wałęsa odniósł się do słów publicysty, stwierdzając, że nie obawia się stanąć przed Bogiem, gdyż zdaje sobie sprawę zarówno ze swoich zasług, jak i z błędów życiowych.

„Walczylem całe zycie będąc świadom zagrożenia.Bylem i jestem atakowany,pomawiano i szczuto na mnie. Wiem co zrobiłem dobrze a co złe.Wy tez przed Nim staniecie” – odpisał na Twitterze, dodając, że odpowiada nie tylko Rafałowi Ziemkiewiczowi i Łukaszowi Warzesze, ale także „całej atakującej mnie codziennie Prawicy”.

Poniżej odpowiedź Rafała Ziemkiewicza.

I riposta Wałęsy.

Internauci tak skomentowali cała sprawę.

Przeczytaj też: PiS chciał zrobić z niego ministra? Europoseł: „Żałuję, że Kamil Stoch nie wszedł do rządu” [VIDEO]

Wolność24/ Twitter/ doRzeczy

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here