Co za zwyrodnialcy! Powiesili małego pieska, by zdychał w męczarniach. Organizacja LPM wyznaczyła nagrodę za znalezienie tego sadysty

Jakim trzeba być bezwzględnym, pozbawionym uczyć bydlakiem by tak bestialsko zamordować małego pieska. Fundacja
Jakim trzeba być bezwzględnym, pozbawionym uczyć bydlakiem by tak bestialsko zamordować małego pieska. Fundacja "Ludzie Przeciw Myśliwym" opublikowała na swoim profilu Facebookowym szokujące zdjęcie/ Facebook

Jakim trzeba być bezwzględnym, pozbawionym uczuć bydlakiem, by tak bestialsko zamordować małego pieska?! Fundacja „Ludzie Przeciw Myśliwym” opublikowała na swoim profilu Facebookowym szokujące zdjęcie powieszonego w lesie psa.

Czasami wątpimy w ludzkość… Potwierdza to zdjęcie zamieszczone na profilu „Ludzie Przeciw Myśliwym”.

Widzimy na niej kadr jak z horroru. Mała biała psinka została bezlitośnie, prawdopodobnie dla zabawy powieszona. Celem mogła być tylko chora chęć patrzenia na cierpienie bezbronnego psa.

Czytaj też: Ale numer. Marian Kowalski po dymisji Macierewicza popłakał się w studiu! Pastor Chojecki też w formie [VIDEO]

Ta zbrodnia tak poruszyła ludźmi z fundacji „Ludzie Przeciw Myśliwym”, że wyznaczyli oni nagrodę dla osoby, która wskaże sprawcę tak brutalnego czynu.

Taki wpis zamieścili an swojej stronie pod zdjęciem.

„WYZNACZAMY 1000 ZŁ NAGRODY DLA OSOBY KTÓRA WSKAŻE SPRAWCĘ POWIESZENIA PSA”

„Około godzin 11:00 w masywie leśnym pomiędzy miejscowościami Rodaki, a Chechło nieznane osoby powiesiły i w ten sposób uśmierciły psa.”

„Nasza organizacja przekaże 1000 zł nagrody osobie która przekaże informacje dotyczące personaliów sprawcy lub sprawców.”

„Jeśli masz wiedzę na temat zdarzenia napisz do nas, gwarantujemy ci anonimowość. Jeśli nie boisz się zeznawać możesz też skontaktować się z Komisariatem Policji w Kluczach zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Klucze.”

„Pies w przeciwieństwie do człowieka nie umiera przez powieszenie w 3 czy 4 minuty. U człowieka powieszenie za szyję powoduje przerwanie rdzenia kręgowego i stosunkowo szybką śmierć.”

„W przypadku psów jest inaczej. Pies ma taką budowę kręgosłupa że jego powieszenie nie przerywa rdzenia, powieszony pies dusi się przez ucisk drutu czy sznurka na szyję, trwa to około 20 min.”

„NASZA ORGANIZACJA SKUTECZNIE ŚCIGA LUDZI KTÓRZY KRZYWDZĄ I ZNĘCAJĄ SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI”

Komentarzy internautów nie będziemy tutaj cytować, bo są jednoznacznie negatywne. Słownictwo jest słusznie wulgarne. Jak państwo chcą proszę wejść w komentarze pod postem.

Na stronę fundacji możesz wejść TUTAJ!

Przeczytaj też: Amerykanie wybrali aktora wszech czasów! Oddano ponad milion głosów. Wielu będzie zaskoczonych…

Wolność24/ Facebook: Ludzie Przeciw Myśliwym

Reklama / Advertisement

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here