Jacek Żakowski obraża Kazika! Dlaczego? Bo nie podobają mu się jego poglądy

Jacek Żakowski, Kazik Staszewski. Foto: PAP/ Ireneusz Sobieszczuk/yt.com
Jacek Żakowski, Kazik Staszewski. Foto: PAP/ Ireneusz Sobieszczuk/yt.com

„To jest właśnie objaw takiego ćwierćinteligenckiego paplania, którego skutki, jak się umocnią w polityce, mogą być straszne” – w tak prostacki i chamski sposób słowa Kazika Staszewskiego skomentował na antenie TOK FM dziennikarz i publicysta Jacek Żakowski.

„Nie czytam gazet i nie oglądam telewizji. Nie opiewam sukcesów dobrej zmiany, ale nie widzę by pozycja Polski, by sytuacja tutaj była dużo gorsza niż za poprzedniej władzy” – powiedział w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej” Kazik Staszewski. To te słowa tak rozwścieczyły znanego lewackiego dziennikarza.

W rozemocjonowany sposób odniósł się do wypowiedzi artysty, nie zapominał przy tym zadrwić z piosenkarza. 

„No do jasnej cholery, Kaziu kochany, skąd ty masz to wiedzieć, gdzie ty masz to wiedzieć, jak nie oglądasz telewizji i nie czytasz gazet. Przepraszam cię bardzo, w zieleniaku tę pozycję Polski zbadasz? W toalecie się przekonasz, czy w Polsce jest dużo lepiej czy gorzej niż za poprzedniej władzy?” – pytał zdenerwowany Żakowski.

Dalej, Żakowski w sposób chamski dał upust swoim frustracjom mówiąc, że słowa Kazika to „objaw takiego ćwierćinteligenckiego paplania, którego skutki, jak się umocnią w polityce, mogą być straszne”.

„Apeluje do ludzi show-biznesu, na których patrzymy z zainteresowaniem, po których moglibyśmy się czegoś spodziewać, zastanawiające się nad tym, co mówicie, niektórzy was traktują poważnie, to może mieć poważne skutki” – nawoływał. Ciekawe tylko czy sam Żakowski zastanawia się nad tym co mówi…

Zobacz: Pawłowicz: Wcześniej tego nie robiłam. Nie sądziłam, że to możliwe w wieku 66 lat. Dopiero się uczę używać tej maszynki

Źródło: dorzeczy.pl

Reklama / Advertisement

10 KOMENTARZE

  1. Z pewnością PiS nie można nazwać prawicą, jest partią raczej lewicową. Jednak PiS o niebo lepszy niż poprzednia ekipa. Prawica, tj. konserwatywni liberałowie nigdy nie rządzili w Polsce, dlatego jesteśmy krajem biednym, zadłużonym i słabym.

    • Watpie czy lepsza. Ale mnie tak poprzednia ekipa wkurwiala, ze wyjechalem na lata przed Kaczystanem wiec na 100% to nie wiem. Ale rodzina mowi, ze podatki i kontrole wzrosly a TVP juz zupelnie wyglada jak w PRLu.

  2. Co ćwierćinteligent Żakowski może wiedzieć o ćwierćinteligencji. To przerasta jego horyzonty myślowe. Wyznawca idei lewicowych nie ma co marzyć o dosięgnięciu poziomu półinteligenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here