Janusz Korwin-Mikke stanowczo dementuje informacje zawarte w artykule „Faktu”. „Przeciwko tej szmacie składamy pozew do sądu”

Korwin-Mikke Parlament Europejski PiS dyktatura
Janusz Korwin-Mikke. Źródło: YouTube Korwin vs UE

Janusz Korwin-Mikke odchodzi z polityki, a zaplecze polityczne partii Wolność ma przejąć Kukiz’15 – taką informację podał Radosław Gruca z „Faktu”. Polityk szybko odpowiedział na „kłamliwy” artykuł. „Jakiś redaktor jakiejś szmaty napisał, że (właśnie przeglądam): wycofuję się z PE, kończę z polityką” – napisał na Facebooku prezes partii „Wolność”.

Korwin-Mikke w swoim wpisie dał jasno do zrozumienia, że informacje jakie podał na jego temat „Fakt” nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

„Jakiś redaktor jakiejś szmaty napisał, że (właśnie przeglądam): wycofuję się z PE, kończę z polityką, negocjuję z WCzc.Pawłem Kukizem oddanie Mu swojej partii (!!), że zarząd Partii liczy się, że OLAF nałoży na nas ogromną karę finansową bo „ustalono, że p.Małgorzata Wiplerowa była fikcyjnie zatrudniona w PE”, że nałożono na mnie karę €3000 za wypowiedzi rasistowskie, a p.Kukiz będzie mógł przekształcić swój ruch w partię i dostać pieniądze z budżetu!!” – pisze założyciel „Wolności”.

„Z tego wszystkiego prawdą jest, że rozważam (od dwóch lat zresztą – ale niedługo wybory…) wyjście z PE. Reszta to kompletne bzdury: NIE kończę z polityką, NIE oddaję p.Kukizowi Partii (??? nawet gdybym chciał – to jak??), OLAF (który od dwóch lat starannie kontroluje partie unio-sceptyczne) niczego nie ustalił, PE nie może na żadną partię nakładać kar finansowych, p.Wiplerowa BYŁA legalnie zatrudniona w PE, otrzymałem ostatnio nie €3000 lecz €9000 grzywny za zacytowania podręcznika, a nie za wypowiedzi rasistowskie (chyba, że powiedzenie: „Młodzież w Europie jest traktowana jak Murzyni w Ameryce” jest wypowiedzią rasistowską…) , a gdyby p.Kukiz chciał to swój ruch na partię przekształciłby już dawno” – skwitował polityk.

Na koniec zapowiedział jeszcze, że „przeciwko tej szmacie składamy pozew do sądu”.

Janusz Korwin-Mikke jest w polityce od lat 90., startował w pięciu wyborach prezydenckich osiągając maksymalnie trzecie miejsce. W 2015 roku był czwarty, uzyskując ponad 500 tys. głosów.

Zobacz: Hanna Gronkiewicz-Waltz nie zna umiaru! Bezmyślnie obciążyła konto warszawskiego ratusza na kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Źródło: wolnosc24.pl

Reklama / Advertisement

7 KOMENTARZE

  1. Ja życzę tego samego, ale fakt pozostaje faktem, że odejście JKM z polityki to jedyna szansa na zaistnienie partii prawdziwie wolnościowej. Mimo, że głosowałem na Korwina od 1995 roku to po 27 latach szarpaczki doszedłem do wniosku że o ile ideolog z niego świetny, to polityk żaden

    • Jedyna szansa (poza bankructwem systemu) na szerokie zaistnienie partii wolnościowej w Polsce to zniknięcie z przestrzeni publicznej wszystkich Kaczyńskich, Ziobrów, Gowinów, Tusków, Kukizów i Petru wraz z polactwem, które na to to głosuje i głosować będzie. Bo polactwo uwielbia socjalizm i zamordyzm, który w/w reprezentują i wdrażają w życie.

      • Jak wymienieni znikną, to kochający socjalizm Polacy znajdą sobie kilku o ile nie kilkunastu kolejnych, którzy obiecają „strzyc kułaków” i rozdawać „biednym” co się im „należy”. Pedalskie organizacje potrafią egzekwować swoje wynaturzenia, powinniśmy się od nich uczyć i wymuszać swoje. Ot taki pomysł, bo na większość nie liczmy.

      • Jeśli liczysz na zaistnienie korwinistów to jest to możliwe tylko w przypadku bankructwa systemu. Od czasu 1989 nie trwa w Polsce budowa żadnego kapitalizmu lecz trwa budowa eurosocjalizmu. Idzie to raz wolniej , raz szybciejm generalnie posuwa się do przodu ale niezbyt imponującym tempie bo do budowy socjalizmu trzeba mieć zaplecze finansowe (co wiedział nawet Lenin). A że Polska nie jest żadnym potentatem gospodarczo – finansowym to z tego względu służby na wypadek jednak porażki w budowie eurokomuny tolerowały korwinistów . Zresztą nie bez powodu zapraszano Korwina do TV najwięcej na początku przemian żeby uświadamiał jednak tych słuchających przekazu widzów że oprócz marzeń o socjalizmie jest jeszcze stary sprawdzony system . Jednak póki co kiedy budowa eurokomuny idzie to wynik wyborczy przycięto do 4.9%. A o co chodzi teraz z tym puszczaniem histori jak z przytoczonej gazety, to do końca trudno dojść.

  2. Pamiętam jak byłem kiedyś bardzo obrażony na ś.p. ks.Tischnera bo powiedział ,że Polacy to homo-sovieticus. A teraz bardzo przepraszem księże biskupie. To prawda, Polacy to socjaliści z wpojonym zamordyzmem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here