[TYLKO U NAS] Nie odchodzę z polityki. To totalna bzdura – dementuje dla nczas.com i wolność24.pl Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke fot. PAP/Jacek Turczyk

W specjalnym wywiadzie dla nczas.com i wolnosc24.pl Janusz Korwin-Mikke dementuje pogłoski o tym, jakoby miał odejść z polityki. Europoseł odniósł się też do plotek o przekazaniu partii Pawłowi Kukizowi.

Przypomnijmy, że dziś rano w „Fakcie” ukazał się artykuł autorstwa Radosława Grucy, w którym ten ogłosił, że Janusz Korwin-Mikke odchodzi z polityki, a zaplecze polityczne partii Wolność ma przejąć Kukiz’15.

To jest oczywiście wszystko nieprawda – odpowiada dla nczas.com i wolnosc24.pl Janusz Korwin-Mikke.

Nie oddaję partii i na razie nie rezygnuję z mandatu. Myślę nad startem na Prezydenta Warszawy, ale tylko wtedy, gdy nie będzie wolnościowej konkurencji – mówi europoseł.

I dodaje: Startując na Prezydenta muszę zrzec się mandatu europosła. Jeżeli taka decyzja zapadnie rozważam możliwość rezygnacji, by mieć wolny start w Warszawie natomiast informacje o oddaniu partii są kompletnym nieporozumieniem. Cały czas toczą się jakieś rozmowy, ale na razie nic z nich nie wynika i raczej chodzi o wspólny start niż wchłonięcie jednej partii przez drugą.

JKM odniósł się też do autora artykułu: Z p. Grucą, od którego podobno wypłynęła plotka mam mieć jutro wywiad ale na temat lustracji.

Zobacz też: Dlaczego nie głosowali? Idiotyczne tłumaczenia posłów opozycji. „Mówią, żeby ich zrozumieć, bo w ich gronie jest wielu debili” [FOTO]

Reklama / Advertisement

9 KOMENTARZE

  1. TYLKO PIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    TYLKO SOCJALIZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    PRECZ Z JKM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    PRECZ Z KAPITALIZMEM !!!!!!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here